سنسور ، حسگر ، سنسور گاز ، سنسور دما ، حسگر دما ، حسگر گاز

سنسور

انواع سنسور وایز ، حسگر دما وایز و تجهیزات حسگر وایز برای اندازه گیری در صنایع مختلف نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کاغذ سازی ، داروسازی ، آزمایشگاه ها ،صنایع دفاع ، کشتی سازی ، خودرو سازی ، فولاد ، ذوب آهن ، سیمان، شیشه سازی ، صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد .سنسور ها در تمامی دستگاه های اندازه گیری در مدل و نوع های مختلف وجود دارند که کمیت هایی مانند دما ، فشار ، دبی و ... را اندازه گیری می نمایند حال بر اساس عملکرد و نیازی که به خروجی دارد متفاوت می باشد . سنسور گاز برای اندازه گیری  مقدار گاز در حد PPM در محیط صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد تا مثلا مقدار گازسمی موجود را با آلارم اعلام نماید .سنسور مادون قرمز کاربرد وسیع در در روباتیک برای تشخیص آتش ، تشخیص رنگ ، تشخیص نور ، تشخیص گرما استفاده می گردد . شرکت وایز کره جنوبی انواع سنسور و حسگر مادون قرمز وایز و سنسور گاز وایز را برای صنایع طراحی و به بازار مصرف روانه ساخته است .

حسگر

سنسورمادون قرمز وایز : حسگر مادون قرمز شرکت وایز کره جنوبی برای صنعت ریاتیک و آتش نشانی بسیار کاربرد دارد و درصد بیشتر کاربرد این سنسور برای تشخیص گرما و تغییر درجه حرارات می باشد .
سنسور گاز وایز: حسگر گاز ساخت شرکت وایز کره جنوبی برای اندازه گیری مقدار گاز در حد PPM در محیط صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که مقدار گازسمی از حد مجاز بالاتر برود سنسور گاز با علامت هایی مثل آلارم و تغییر رنگ ، اپراتور را از خطر آگاه می سازد . سنسور گاز بر اساس حساسیت و دقت اندازه گیری و نیز نوع گاز مورد نظر دسته بندی می شود تا بتواند به طور گسترده در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار گیرد .

محصولات شرکت وایز به صورت کامل شامل : تجهیزات اندازه گیری فشار وایز ، گیج فشار وایز ، مانومتر فشار، گیج دما ، گیج سطح ، حسگر ، سنسور ، فلومتر ، مانومتر ، گیج ، دتکتور ، ترانسمیتر، ترموول و تجهیزات انتقال انرژی می باشد.

Scroll to Top