سرپیک برش

سرپیک برش

گازسازان واردکننده و فروشنده انواع سرپیک برش زینسر آلمان، سر پیک برش گلور سوئیس، سرپیک برش هرکولس آلمان، سرپیک برش هریس آمریکا، سرپیک برش ویکتور انگلیس، سرپیک برش کوایکه ژاپن و سرپیک برش موریس تایوان میباشد.  

انواع دسته برش گلور ، دسته برش زینسر، دسته برش هرکولس، دسته برش هریس، دسته برش ویکتور، دسته برش کوایکه و دسته برش موریس از جنس اصل وارد و در بازار داخل عرضه میشود. برای قیمت سره برش زینسر، قیمت سره برش گلور، قیمت سره برش هریس، قیمت سره برش ویکتور با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

انواع سرپیک برش

1-   سرپیک برش اکسیژن و استیلن (oxy-acetylene)

2-   سرپیک برش اکسیژن و گاز پروپان

3-   سرپیک برش اکسیژن و گاز بوتان

4-  سرپیک برش  اکسیژن و هیدروژن

تجهیزات مورد استفاده برای برشکاری هوا گاز شامل سیلندر اکسیژن و سیلندر استیلن، رگلاتور اکسیژن و رگلاتور استیلن، شیلنگ دوقلوی برشکاری، فلاشبک برشکاری یا شیر یکطرفه، نازل برشکاری و دسته برشکاری میباشند.

سیلندر اکسیژن و سیلندر استیلن

سیلندر گاز اکسیژن از جنس آهن و در سایز های 2 لیتری، 5 لیتری، 10 لیتری، 20 لیتری و 40 لیتری ساخته میشوند . تمامی سیلندر های گاز اکسیژن دارای یک شیر کنترل خروجی هستند  که به رگلاتور اکسیژن وصل میشوند. سیلندر استیلن از جنس فولاد و معمولا به رنگ زرد و شامل یک شیر می باشد. فشار مناسب خروجی استیلن کمتر از 1 بار است.

رگلاتور اکسیژن و رگلاتور استیلن

فشار گاز سیلندر اکسیژن حدودا 150 بار و فشار استیلن حدودا 17 بار است. برای کم کردن این فشار و نزدیک کردن آن به فشار مورد نیاز برای برشکاری، رگلاتور مورد نیاز است.

شیلنگ دوقلوی برشکاری

شیلنگ دو قلوی برشکاری برای رساندن گاز اکسیژن و استیلن به دسته برشکاری استفاده می گردد که از یک جفت شیلنگ به سایز 8 میلیمتر و 10 میلیمتر تشکیل شده و جنس آن از لاستیک غیر روغنی است.

فلاشبک برشکاری یا شیر یکطرفه

فلاشبک برشکاری برای جلوگیری از بازگشت شعله یا گاز در مسیر استفاده می گردد. سه نوع فلاشبک در صنایع جوش و برش استفاده می گردند. نوع اول فلاشبک مورد استفاده در پشت، نوع دوم فلاشبک بین شیلنگ و نوع سوم فلاشبک رگلاتور است که از نظر کارایی تفاوتی ندارند فقط محل نصب آنها متفاوت است. برای عملیات جوشکاری و برشکاری استفاده از فلاشبک یا شیر یکطرفه الزامی است.

نازل برشکاری

نازل برشکاری آخرین قسمت در فرایند برشکاری بوده و محل خروج شعله است . ترکیب گاز و اکسیژن در نازل ایجاد شده و شعله از نوک نازل خارج می شود. نازل برشکاری از یک سوراخ مرکزی که سوراخهای کوچک به شکل دایره در کنار آن موجود است تشکیل میشود. اکسیژن برشکاری از سوراخ مرکزی خارج می شود و سوراخهای کناری برای شعله پیش گرم استفاده میشوند. انتخاب سایز نازل برشکاری بر اساس عوامل متعددی است که سایز ورق مهمترین آنها می باشد.

شکل نازل های برشکاری تولیدی شرکتهای متفاوت مختلف است اما در کارایی یکسان هستند.

انواع سرپیک برش

سر پیک برش در دو نوع دو تکه و یکپارچه موجود می باشند . سرپیک برش زینسر آلمان و گلور سوئیس از نوع 2 تکه بوده و سرپیک برش از فک آن جدا ست.

انواع سر پیک برش قابل تامین توسط گازسازان:

سر پیک برش زینسر

سرپیک برش گلور

سرپیک برش هریس

سرپیک برش ویکتور

سر پیک برش موریس

Related Products

سرپیک برش ویکتور

سرپیک برش ویکتور انواع سرپیک برش ویکتور عبارتند از: سرپیک برش  ویکتور مدل 1260 Cutting Attachment سرپیک برش ویکتور مدل   1350 Cutting Attachment سرپیک برش شیر دار ویکتور مدل   2460 Cutting Attachment سرپیک برش ویکتور مدل  CA400 Cutting Attachment

دسته برش زینسر

دسته برش زینسر دسته برش زینسر آلمان با کلاهک و 4 نازل برش ، طول دسته 60 سانتیمتر و ضخامت برشکاری 5 میلیمتر تا 400 میلیمتر میباشد. از متعلقات دسته برش زینسر آچار و دسته

سری برش گلور

سری برش گلور سری برش گلور در دو نوع مستقیم و نود درجه یکی از با کیفیت ترین و پرطرفدارترین محصولات در زمینه برشکاری اکسی استیلن و اکسی پروپان است. مزیت سری برش گلور

سره برش هریس

سره برش هریس سره برش هریس در دو مدل 62-5FL و  NM-250توسط کارخانه هریس از بهترین و با کیفیت ترین آلیاژ ها طبق استاندارد EN ISO 5172  جهت کارهای سنگین و نیمه  سنگین

نازل برش

نازل برش نازل برش با رنج گسترده و تنوع بالا برای کاربری های مختلف توسط انواع برند ها طراحی و تولید می شود و به همین دلیل یکی از فاکتور های مهم در هنگام خرید یک ست برش

Scroll to Top