سری برش گلور

سری برش گلور

سری برش گلور در دو نوع مستقیم و نود درجه یکی از با کیفیت ترین و پرطرفدارترین محصولات در زمینه برشکاری اکسی استیلن و اکسی پروپان است. مزیت سری برش گلور سهولت استفاده و کیفیت بالای برشکاری آن است.

بهمراه سری برش گلور، یک ست نازل و کلاهک مسی گلور در دو نوع اکسیژن- پروپان و اکسیژن-استیلن که قابلیت برشکاری از 3 میلیمتر تا 100 میلیمتر را داراست ارائه میشود. همچنین قرقره و پرگار برش گلور برای برش خط مستقیم و برش دایره در بسته بندی موجود است.

نازل برش گلور

شرکت گلور سوئیس  تولید کننده دامنه وسیعی از نازلهای برشکاری برای برشکاری هواگاز و اکسی استیلن میباشد . نازل های برش گلور قادرند تا ضخامت 300 میلیمتر را برش دهند. نازل های برش گلور برای انواع دسته های برشکاری، برش های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بکار میروند. نازل های برش گلور با دقتی بسیار بالا در حد ماشینکاری، عملیات برش را انجام می دهند.

Art.4420P   : این مجموعه شامل یک کلاهک مسی و سه نازل برش 20-3 میلیمتر ، 50- 20 میلیمتر و 100-50 میلیمتر می باشد که برای سری برش دستی گلور استفاده می شود.

Art.4420A  : این مجموعه شامل سه نازل استیلنی برای  20-3 میلیمتر ،  50-20 میلیمتر و 100-50 میلیمتر می باشد.

 (Art.4711~17): این مجموعه گارانت یا نازل میکس می باشد که برای برشکاری اکسی استیلن و هوا گاز کاربرد دارد. این نوع نازل معروف به نازل سه پله بوده که تا 300 میلیمتر برش انجام می دهد. نازلهای  GARANT  قابلیت استفاده با برش برقی و انواع مختلف برش دستی را دارا میباشند.

(Art.4731~37) : این مجموعه گارانت نسبت به کد قبلی برای برشکاری در سرعت بالا با طول عمر بالاتر می باشد.

نازل کج بر و ورق بر و نازل گوجینگ نیز جزء محصولات گلور سوییس بوده که برای برش دستی و برقی کاربرد دارند.

جوش و برش ظریف کاری گلور

برای جوشکاری و برشکاری اجسام کوچک و ظریف , گلور راهکاری متفاوت ارائه داده است.

جوش طلاسازی گلور قابلیت جوشکاری قطعات فلزی مانند طلا ، تیتانیوم و آلیاژ های متفاوت با ضخامت 0.1 میلیمتر به بالا را دارد. همچنین برش طلاسازی گلور برای برش قطعات بسیار ظریف ساخته شده است.

جوش و برش ظریف کاری گلور سوئیس جهت مصارف دندانپزشکی , طلاسازی , لوستر سازی و غیره استفاده می گردد .

همچنین گرمکن ظریف گلور برای ذوب مواد دندانپزشکی و قطعات بسیار کوچک استفاده می گردد.

Scroll to Top