سرپیک جوش

سرپیک جوش     

گازسازان واردکننده و فروشنده انواع سرپیک جوش گلور سوئیس، سر پیک جوش زینسر آلمان، سرپیک جوش هرکولس آلمان، سرپیک جوش هریس آمریکا، سرپیک جوش ویکتور انگلیس، سرپیک جوش کوایکه ژاپن و سرپیک جوش موریس تایوان میباشد.  

انواع دسته جوش گلور ، دسته جوش زینسر، دسته جوش هرکولس، دسته جوش هریس، دسته جوش ویکتور، دسته جوش کوایکه و دسته جوش موریس از جنس اصل توسط این شرکت وارد و در بازار داخل عرضه میشوند. برای دریافت قیمت سره جوش زینسر، قیمت سره جوش گلور، قیمت سره جوش هریس و قیمت سره جوش ویکتور با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

انواع سرپیک جوش

1-   سرپیک جوش اکسیژن و استیلن (oxy-acetylene)

2-   سرپیک جوش اکسیژن و گاز پروپان

3-   سرپیک جوش اکسیژن و گاز بوتان

4-  سرپیک جوش  اکسیژن و هیدروژن

گازسازان به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان تجهیزات جوش و برش در ایران، وارد کننده انواع سیلندر اکسیژن، سیلندر استیلن، رگلاتور اکسیژن، رگلاتور استیلن، شیلنگ دو قلوی جوشکاری، فلاش بک جوشکاری یا شیر یکطرفه، نازل جوشکاری و دسته جوشکاری میباشد.

سرپیک جوش هوا گاز

سر پیک جوش هوا گاز دستگاهیست که در آن از سوخت گاز بهمراه اکسیژن برای جوش فلزات استفاده می شود. در این روش از یک مشعل جوش برای جوش دادن فلزات استفاده می شود که بر اثر رسیدن دمای دو نقطه به دمای ذوب، یک حوزچه جوش با مواد مذابی که هر دو قطعه در آن سهیم هستند ایجاد میشود و جوش شکل می گیرد. معمولا به این مواد مذاب فلز دیگری که فیلر نامیده می شود نیز اضافه می شود که جنس این مواد فیلر با توجه به نوع فلزی که جوش داده می شود انتخاب می گردد.
 

انواع شعله در دستگاه جوش هوا گاز

شعله با مقدار گاز بیشتر     Carburizing Flame

شعله خنثی  Flame Neutral

شعله با مقدار اکسیژن بیشتر یا شعله اکساینده Flame Oxidizing

 
عملکرد سرپیک جوش

سرپیک جوش برای جوش دادن مواد مورد استفاده قرار میگیرد. ابتدا به وسیله شعله فلز حرارت میبیند تا به رنگ قرمز روشن درآید و وقتی قطعه به این دما رسید اکسیژن با فشاردادن اهرم به قطعات حرارت دیده دمیده می شود. اکسیژن با فلز واکنش داده و تشکیل اکسید میدهد و تولید گرما می کند که این حرارت سبب تداوم فرآیند جوش میشود. مشعل جوش تنها فلز را حرارت می دهد تا فرآیند جوش شروع شود و حرارت بیشتر از این مقدار از فلز در حال اشتعال تامین می گردد.

عملکرد نازل جوشکاری
نازل جوش نقش مهمی در جوشکاری دارد. کاربرد نازل جوش برای هدایت گاز محافظ به حوضچه جوش و محافظت از آلودگی است. انواع نازل جوش عبارتند از نازل راست، نازل مخروطی، نازل کوتاه و نازل بلند. نازل معمولا در سبک ها و اندازه های متفاوت وجود دارد. جنس نازل معمولا از برنج یا مس است اگرچه نازل کروم نیز موجود است.

نکات ایمنی در استفاده از سرپیک جوش

برای ایمنی کار باید دهانه سرپیک جوش بررسی شود و دهانه مسدود شده نوک کپسول بایستی با استفاده از یک سیم مناسب تمییز شود. در ابتدای استفاده از مشعل میبایست نشتی درپیچه سیستم، کوپلینگ شیلنگ و اتصالات نوک مشعل بازرسی  شده و مشعل معیوب نباید مورد استفاده قرار گیرد. کابل مورد استفاده در جوش و برش باید بطور کامل عایق و از نوع قابل انعطاف بوده تا جوشکار در حین کار به مشکل برخورد نکند.

 

انواع سر پیک جوش قابل تامین توسط گازسازان عبارتند از:

سر پیک جوش هریس

سر پیک جوش ویکتور

سر پیک جوش گلور

سر پیک جوش زینسر

سر پیک جوش موریس

Related Products

سر پیک جوش ویکتور

سر پیک جوش ویکتور انواع سرپیک جوش ویکتور عبارتند از: سرپیک جوش  ویکتور مدل 100 Welding Handle سرپیک جوش ویکتور مدل   315 Welding Handle سرپیک جوش شیر دار ویکتور مدل

سری جوش گلور

سری جوش گلور سری جوش گلور دارای دو تیوپ برای ترکیب کردن گاز استیلن یا گاز پروپان با گاز اکسیژن برای جوشکاری میباشد. سری جوش گلور همچنین دارای 4 نازل در چهار سایز

دسته جوش زینسر

دسته جوش زینسر دسته جوش زینسر با قطر 13 میلیمتر  برای گاز استیلن 221 4010-101  : دسته جوش زینسرشماره 0 برای جوش 0.2 میلیمتر تا 0.5 میلیمتر. 221 4020-101  : دسته جوش

سره جوش هریس

سره جوش هریس سره جوش هریس مناسب برای انواع جوشکاری سازگار با انواع گاز از جمله استیلن میباشد. سره جوش هریس ازجمله با کیفیت ترین ابزارآلات در زمینه جوشکاری با چندین

Scroll to Top