سره جوش هریس

سره جوش هریس

سره جوش هریس مناسب برای انواع جوشکاری سازگار با انواع گاز از جمله استیلن میباشد. سره جوش هریس ازجمله با کیفیت ترین ابزارآلات در زمینه جوشکاری با چندین دهه فعالیت درخشان این برند آمریکایی میباشد که اکنون در اروپا ساخته میشود و توان جوش و برش انواع فلزات را دارد. سره جوش هریس دارای بالا ترین استاندارد های ایمنی مناسب برای استفاده های صنعتی ،ساختمانی ، خانگی و غیره میباشد.

 مشخصات سره جوش هریس

سره جوش هریس داری سه بخش مجزا شامل: دسته، هد و سری جوشکاری با توان برشکاری و جوشکاری انواع فلزات میباشد. دسته دارای دو گیج ورودی اکسیژن و سوخت مورد نظر میباشد که در دسته آن مخلوط شده و از طریق سه لوله به هد وسپس به سری جوش منتقل میشود. سره جوش هریس با دقت جوش بسیار بالا از mm0.2 تا mm20 دارای توان جوشکاری نازکترین ورق ها میباشد.

هریس موفق به کسب استاندارد های بالای ایمنی شده و ایمنی کاربر را حین استفاده از سره جوش هریس تضمین میکند و دارای بهترین عملکرد در زمینه های اشاره شده میباشد.شرکت آویژه خاورمیانه وارد کننده انواع سره جوش هریس با کاربری های مختلف میباشد و با توجه به نیاز کاربر و با انتخاب نازل مناسب میتواند بیشترین دقت مورد نظر را ارائه دهد. 

انواع  نازل های سره جوش هریس

تیپ:0، ضخامت جوش(mm):0.2-0.5

تیپ:1، ضخامت جوش(mm):0.5-1

تیپ:3، ضخامت جوش(mm):1-2

تیپ:5، ضخامت جوش(mm):2-4

تیپ:6، ضخامت جوش(mm):4-6

تیپ:8، ضخامت جوش(mm):6-9

تیپ:9، ضخامت جوش(mm):9-14

تیپ:10، ضخامت جوش(mm):14-20

Scroll to Top