رگلاتور استیل ، رگلاتور دقیق ، مانومتر استیل ، فشار شکن

رگلاتور استیل

رگلاتور استیل و رگلاتور دقیق ، مانومتر استیل در استار ،رگلاتور درااستار کره جنوبی برای گاز خورنده و آتشزا و گاز اکسید کننده مورد استفاده قرار می گیرد و تنها مدل w برای مایعات مورد استفاده است. رگلاتور دقیق گاز سرکپسولی ، رگلاتور استیل گاز برای مصارف صنعتی ، مصارف آزمایشگاهی دقیق ، لابراتوار ، مصرف گاز میکس، محل هایی که نیاز به مانومتر استیل می باشد کاهش فشار گاز داخل سیلندر یا فشار گاز در خط استفاده می شود . رگلاتور استیل گاز درا استار با کاربری آسان و ایمنی بالا در اختیار صنعتگران نفت ، گاز ، پتروشیمی ، ذوب آهن ، فولاد ، کشتی سازی ، داروسازی و پزشکی قرار گرفته است . مزیت رگلاتور استیل گاز درا استار ، مانومتر دقت بسیار بالایی است . گاز سازان رگولاتور استیل گاز درا استار، رگلاتور گاز کره جنوبی را با تجهیزات ، اطلاعات فنی کامل و خدمات پس از فروش به مشتری تحویل داده می شود .

رگلاتور استیل

سایز رگلاتور استیل گاز : 4/1 اینچ ، سر کپسولی (کانکشن رگلاتور دقیق گاز)

فشار ورودیرگولاتور استیل گاز: 240 بار معادل PSI 3500

فشار خروجی رگلاتور استیل گاز: 2بار ، 4 بار ، 7 بار ، 14بار ، 35بار

تعداد گیج رگلاتور استیل گاز: 2 عدد گیج ورودی و گیج خروجی، تک گیج

جنس رگولاتور دقیق مدل 72 درا استار: رگلاتور برنجی با روکش کروم ، استیل استنلس استیل 316

جنس دیافراگم رگلاتور استیل گاز: رگلاتور استیل ضد زنگ استنلس استیل316L، هستلوی

مصرف رگلاتور استیل گاز: گاز خنثی ، گاز صنعتی ، گاز غیرخورنده ، گاز میکس ، گاز کالیبره ، گاز آرمایشگاهی

دمارگلاتور استیل گاز : دمای کاریرگولاتور دقیق گاز 40- درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتیگراد ، 125 درجه سانتیگراد ، 250 درجه سانتیگراد ، 540 درجه سانتیگراد

ظرفیت رگلاتور استیل گاز: دبی رگولاتور دقیق گاز 0.2، دبی 0.06

پورت رگلاتور استیل گاز :3 پورت ، 4 پورت

امکان خود تخلیه رگولاتور استیل : دارد

رگلاتور آمونیاک:

رگلاتور آمونیاک ، مانومتر آمونیاک و فشار شکن آمونیاک در صنعت و آزمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، رگلاتور گاز آمونیاک با قابلیت استفاده به صورت خطی و نیز رگلاتور آمونیاک به صورت سرسیلندری مورد مصرف می باشد . فشار ورودی برای رگلاتور آمونیاک 40 بار و 60 بار می باشد و خروجی رگلاتور آمونیاک با توجه به نیاز مصرف کاربر و اپراتور از 1بار تا 10 بار قابل تنظیم می باشد . رگلاتور گاز آمونیاک از جنس استیل می باشد و نیز دیافراگم رگلاتور گاز آمونیاک باید استیل 316 باشد و نیز رگلاتور آمونیاک هستلوی باشد . سایز ورودی و خروجی رگلاتور گاز آمونیاک در برند رگلاتور دراستار کره جنوبی از ¼ اینچ  تا 1 اینچ می باشد و سایز بزرگ تر آن در رده کالاهای سفارشی برای ساخت قرار می گیرد .

Scroll to Top