رگلاتور استیل، رگلاتور دقیق، مانومتر استیل، فشار شکن

رگلاتور استیل

رگلاتور استیل و رگلاتور دقیق ،مانومتر استیل در استار، رگلاتور درااستار کره جنوبی برای گاز خورنده و آتشزا و گاز اکسید کننده مورد استفاده قرار می گیرد و تنها مدل w برای مایعات مورد استفاده است. رگلاتور دقیق گاز سرکپسولی ، رگلاتور استیل گاز برای مصارف صنعتی ، مصارف آزمایشگاهی دقیق، لابراتوار ، مصرف گاز میکس، محل هایی که نیاز به مانومتر استیل می باشد کاهش فشار گاز داخل سیلندر یا فشار گاز در خط استفاده می شود .رگلاتور استیل گاز درا استار با کاربری آسان و ایمنی بالا در اختیار صنعتگران نفت ، گاز ، پتروشیمی ، ذوب آهن ، فولاد ، کشتی سازی ، داروسازی و پزشکی قرار گرفته است . مزیت رگلاتور استیل گاز درا استار ، مانومتر دقت بسیار بالایی است .گاز سازان رگولاتور استیل گاز درا استار، رگلاتور گاز کره جنوبی را با تجهیزات ، اطلاعات فنی کامل و خدمات پس از فروش به مشتری تحویل داده می شود .

رگلاتور استیل

سایز رگلاتور استیل گاز : 4/1 اینچ ، سر کپسولی (کانکشن رگلاتور دقیق گاز)

فشار ورودی رگولاتور گاز: 240 بار معادل PSI 3500

فشار خروجی رگلاتور : 2بار ، 4 بار ، 7 بار ، 14بار ، 35بار

تعداد گیج رگلاتور استیل گاز: 2 عدد گیج ورودی و گیج خروجی، تک گیج

جنس رگولاتور دقیق مدل 72 درا استار: رگلاتور برنجی با روکش کروم ، استیل استنلس استیل 316

جنس دیافراگم رگولاتور استیل گاز: رگلاتور استیل ضد زنگ استنلس استیل316L، هستلوی

مصرف مانومتر استیل گاز: گاز خنثی ، گاز صنعتی ، گاز غیرخورنده ، گاز میکس ، گاز کالیبره ، گاز آرمایشگاهی

دمای رگلاتور استیل گاز : دمای کاریردی  40- درجه سانتیگراد تا 75 درجه سانتیگراد ، 125 درجه سانتیگراد ، 250 درجه سانتیگراد ، 540 درجه سانتیگراد

ظرفیت رگلاتور گاز: دبی رگولاتور دقیق گاز 0.2، دبی 0.06

پورت رگلاتور این سری :3 پورت ، 4 پورت

امکان خود تخلیه رگولاتور استیل : دارد

رگلاتور آمونیاک:

رگلاتور آمونیاک ، مانومتر آمونیاک و فشار شکن آمونیاک در صنعت و آزمایشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، رگلاتور گاز آمونیاک با قابلیت استفاده به صورت خطی و نیز رگلاتور آمونیاک به صورت سرسیلندری مورد مصرف می باشد . فشار ورودی برای رگلاتور آمونیاک 40 بار و 60 بار می باشد و خروجی رگلاتور آمونیاک با توجه به نیاز مصرف کاربر و اپراتور از 1بار تا 10 بار قابل تنظیم می باشد . رگلاتور گاز آمونیاک از جنس استیل می باشد و نیز دیافراگم رگلاتور گاز آمونیاک باید استیل 316 باشد و نیز رگلاتور آمونیاک هستلوی باشد . سایز ورودی و خروجی رگلاتور گاز آمونیاک در برند رگلاتور دراستار کره جنوبی از ¼ اینچ  تا 1 اینچ می باشد و سایز بزرگ تر آن در رده کالاهای سفارشی برای ساخت قرار می گیرد .

Scroll to Top