رگلاتور دو مرحله ای، فشار شکن دو مرحله ای

رگلاتور دو مرحله ای

رگلاتور دو مرحله ای گاز ، رگلاتور گاز ، فشار شکن در انواع و انتخاب های گسترده براساس نوع گاز، فشار ورودی، فشار خروجی ، نوع گاز ورودی از دو مرحله  ای ، تعداد گیج رگلاتور دو مرحله ای متفاوت می باشد. در کل کار رگولاتور بر اساس تجهیزات فنر و شیر به صورت میکانیکی انجام می شود . دیافراگم موجود در رگولاتور دو مرحله ای کمک به تنظیم فشار خروجی در رگلاتور دو مرحله ای می کند . جنس دیافراگم در انتخاب رگلاتوراستیل اهمیت بسزایی دارد . رگلاتور دو مرحله ای نیز مانند رگولاتور تک مرحله ای عمل می کند با این تفاوت که به صورت سری عمل می کند . تفاوت در این دو رگلاتور در این است که هنگامی که فشار داخل کپسول گاز یا خطوط لوله گاز کم شود در رگلاتور دو مرحله ای فشار خروجی رگلاتورتغییر نمی کند و ثابت می ماند ولی در رگولاتورتک مرحله ای تغییرات فشار ورودی بر روی فشار خروجی تاثیری دارد .گازسازان مانومتر ، رگلاتور گاز ، تجهیزات و اتصالات و رگلاتور گاز کره جنوبی را همراه  اطلاعات فنی کامل و خدمات نصب تحویل مشتری می دهد. 

رگلاتور دو مرحله ای گاز

رگولاتور دو مرحله ای گاز برای فشار ورودی240  بار  طراحی شده و خروجی آن  نیز رنج گسترده ای دارد. جنس رگلاتور دو مرحله ای  مانند رگولاتور دو مرحله از رنج ، رگلاتور برنجی ، کروم و استنلس استیل می باشد  که بر اساس گاز خورنده ، گاز سمی یا گاز آتشزا و محیطی که استفاده می شود متفاوت است . سایز رگلاتور دو مرحله ای  ¼ اینچ می باشد در محصولات درا استار برای انتخاب کاربر در صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کاغذ سازی ، داروسازی ، پزشکی ، صنابع غذایی ، آزمایشگاهی وجود  دارد . رگلاتور دو مرحله ای درا استار با گارانتی و خدمات پس از فروش برای مشتری نصب می گردد . مشاوره رایگان از دیگر خدمات گاز سازان برای انتخاب درست رگولاتور دو مرحله ای می باشد.

فشارشکن دو مرحله ای:

سایز رگلاتور دو مرحله ای درا استار : ¼ اینچ می باشد. (کانکشن رگلاتور دو مرحله ای همراه رگولاتور به مشتری تحویل داده می شود. )

فشار ورودی فشارشکن دو مرحله ای درا استار کره جنوبی  :2 بار ، 5 بار ، 10 بار ، 20 بار   

فشار خروجی فشارشکن دو مرحله ای : 2 بار ، 4 بار ، 7 بار ، 14 بار ، 35 بار ، 70 بار  تا  350 بار

تعداد گیج رگلاتور دو مرحله ای درا استا : 2 عدد گیج دارد ، یک گیج ورودی و  یک گیج خروجی

جنس بدنه رگلاتور دو مرحله ای : جنس رگولاتور تک مرحله ای  استیل ضد زنگ استنلس استیل  

جنس هسته فشار شکن دو مرحله ای : استنلس استیل 

مصرف رگلاتور دو مرحله ای : خطوط با فشار و دبی بالا

مدل رگلاتور دو مرحله ای درا استار :  dra 2000B , dra 2000 S

Scroll to Top