رگولاتور اکسیژن، رگلاتور اکسیژن

رگلاتور اکسیژن

رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمانی سری 1001با فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی 0 تا 15 بار با اتصال 4/1 اینچ راستگرد می باشد. رگلاتور اکسیژن سرکپسولی یا رگلاتور اکسیژن سر سیلندری هرکولس آلمان در سریCK 1001 برای مصرف صنعتی، پزشکی، آزمایشگاهی، جوشکاری و برشکاری هوا گاز همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش طبق در خواست مشتری در محل مشتری تحویل می گردد. گازسازان اماده ارایه خدمات فنی و مشاوره ای برای انتخاب رگولاتور اکسیژن ، رگلاتور سرکپسولی ، فشارشکن ، با توجه به نیاز مصرفی مشتری میباشد. خدمات نصب و راه اندازی regulator O2 یکی دیگر از مزیت های رقابتی گازسازان می باشد. کاتالوگ و اطلاعات فنی و کامل تر رگولاتور اکسیژن هرکولس، رگلاتور برنجی، رگولاتور آلمانی، مانومتر اکسیژن را می توانید در سایت گازسازان دانلود کنید.

مشخصات رگلاتور اکسیژن

هرکولس سری 1001

فشار ورودی رگلاتور اکسیژن هرکولس : 200 بار

فشار خروجی رگولاتور اکسیژن هرکولس : 0 تا 15 بار

تعداد گیج رگولاتور اکسیژن هرکولس : 2 عدد گیج ، گیج ورودی ، گیج خروجی

نوع اتصال رگلاتور اکسیژن هرکولس : راستگرد ، دین 1

اندازه ورودی رگولاتور اکسیژن هرکولس :1/4 اینچ

حدود وزن رگلاتور اکسیژن هرکولس : 1.6 کیلو گرم

کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی برای رگولاتور اکسیژن برنجی و تک مرحله ای همراه دو گیج هرکولس را می توانید در سایت گاز سازان دانلود و بررسی نمایید . در صورت نیاز به اطلاعات مشاوره ای برای انتخاب رگلاتور اکسیژن ، رگلاتور هرکولس آلمان می توانید با کارشناس فنی گازسازان در تماس باشید .

مصارف رگولاتور اکسیژن

رگلاتور اکسیژن در مراکز پزشکی برای درمان با اکسیژن مورد استفاده می باشد و خروجی آن بنا به تجویز پزش از 0 تا 25 لیتر بر دقیقه قابل تنظیم است .رگلاتور اکسیژن به دلیل اینکه گاز خورنده نمی باشد کافی است از جنس برنجی باشد ولی باید توجه داشت ایمنی و امنیت بسیار مهم است و کیفیت ساخت رگلاتور اکسیژن طبق استاندارد اهمیت دارد .رگلاتور اکسیژن هرکولس با وزن مناسب و اتصالات لازم برای سیلندر ایرانی و سیلندر چینی به مشتری برای پزشکی ، دارویی ، مواد غذایی تحویل داده می شود .رگولاتور اکسیژن همراه دو عدد گیج برنجی می باشد و در صورتی که برای سرسیلندر گاز لازم نباشد و قرار باشد در خط نصب گردد نیاز به کانکشن مربوطه می باشد که برای نصب همراه رگلاتور اکسیژن ارسال می گردد . برخی از رگلاتور اکسیژن بیشتر از 4 پورت دارند که بستگی به درخواست و سفارش مشتری رگلاتور اکسیژن مناسب پیشنهاد می شود.

Scroll to Top