رگولاتور دی اکسید کربن، رگلاتور دی اکسید کربن

رگلاتور دی اکسید کربن

رگلاتور دی اکسید کربن هرکولس آلمانی سری 1201ب فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی0 تا 30 لیتر بر دقیقه با اتصال 4/1 اینچ راستگردمی باشد. رگلاتور دی اکسید کربن سرکپسولی یا رگلاتور دی اکسید کربن سر سیلندری هرکولس آلمان در CK1201برای مصرف صنعتی و آزمایشگاهی و جوشکاری و برشکاری هوا، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش طبق در خواست مشتری در محل مشتری تحویل می گردد. گازسازان اماده ارایه خدمات فنی و مشاوره ای برای انتخاب رگولاتور دی اکسید کربن با توجه به نیاز مصرفی مشتری میباشد . خدمات نصب و راه اندازی regulator co2 یکی دیگر از مزیت های رقابتی گازسازان می باشد . کاتالوگ و اطلاعات فنی و کامل تر رگلاتور دی اکسید کربن هرکولس ، رگولاتور برنجی، رگولاتور آلمانی و مانومتر دی اکسید کربن را می توانید در سایت گازسازان دانلود کنید.

مشخصات رگلاتور دی اکسید کربن

هرکولس سری 1201

فشار ورودی رگلاتوردی اکسید کربن هرکولس :200 بار

فشار خروجی  : 30-0 لیتر بر دقیقه

جنس بدنه رگولاتور دی اکسید کربن هرکولس : برنجی ، بدنه برنجی

تعداد گیج رگولاتور دی اکسید کربن هرکولس : 2 عدد گیج ، گیج ورودی ، گیج خروجی

نوع اتصال رگلاتور دی اکسید کربن هرکولس : راستگرد ، دین 1

اندازه ورودی  هرکولس :1/4 اینچ

حدود وزن رگلاتور هرکولس : 1.6 کیلو گرم

کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی برای رگلاتور دی اکسید کربن برنجی و تک مرحله ای همراه دو گیج هرکولس را می توانید در سایت گاز سازان دانلود و بررسی نمایید . در صورت نیاز به اطلاعات مشاوره ای برای انتخاب رگولاتور دی اکسید کربن می توانید با کارشناس فنی گازسازان در تماس باشید .

برخی مصارف رگلاتور  گاز دی اکسید کربن

دی اکسید کربن  مایع و جامد در صنایع غذایی بعنوان سرماساز استفاده می‌شود. بعنوان مثال در جابه جایی  بستنی و سایر مواد غذایی منجمد برای ایجاد سرما از یخ خشک استفاده می‌کنند. یکی از کاربردهای مهم CO2 استفاده در صنایع نوشابه‌های گازدار می‌باشد. بکینگ پودرها و جوش شیرین مورد استفاده در پخت نان یا کیک در اثر حرارت CO2 آزاد می‌کنند که این امر باعث پف کردن و متخلخل شدن نان می‌شود. بدلیل خاموش کردن آتش و غیر اشتعال بودن در کپسول های آتش نشانی بعنوان یک آتش خاموش‌کن ارزان و سریع از دی اکسید کربن مایع فشرده استفاده می‌شود.برای کم کردن واکنش پذیری استیلن در حمل و نقل بعنوان گاز بی اثر در کپسول‌های جوشکاری می‌توان از CO2 استفاده کرد، چون نسبت به سایر گازهای بی‌اثر مثل هلیوم و آرگون ارزان‌تر می‌باشد. دی اکسید کربن حلال خوبی برای اکثر ترکیبات می‌باشد. به این دلیل در صنایع داروسازی توجه زیادی به CO2 معطوف شده است تا بعنوان حلال کمتر سمی جایگزین حلال‌های آلی کلر‌دار شود.در  نمایش از یخ خشک برای ایجاد مه و دود استفاده می‌کنند. با افزودن یخ خشک به آب ، بخاری حاوی دی اکسید کربن و رطوبت ایجاد می‌شود که شبیه مه بنظر می‌آید. لیزرهای دی اکسید کربن جزو لیزرهای مهم صنعتی می‌باشند.

 

Scroll to Top