رگلاتور N2O، رگلاتور نیتروز اکساید، مانومتر N2O

رگلاتور N2O

رگلاتور N2O هرکولس آلمان سری 1101با فشار ورودی 200 بار و تنظیم فشار خروجی 0 تا 10 بار با اتصال 4/1 اینچ راستگرد می باشد. رگلاتور N2O سرکپسولی یا رگلاتور N2O سر سیلندری هرکولس آلمان در سری CK 1101 برای مصرف صنعتی و آزمایشگاهی و جوشکاری و برشکاری و جذب اتمی، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش طبق در خواست مشتری در محل مشتری تحویل می گردد. گازسازان اماده ارایه خدمات فنی و مشاوره ای برای انتخاب رگلاتور N2O با توجه به نیاز مصرفی مشتری میباشد . خدمات نصب و راه اندازی N2O Regulator یکی دیگر از مزیت های رقابتی گازسازان می باشد. کاتالوگ و اطلاعات فنی کامل تر رگولاتور N2O هرکولس، رگلاتور برنجی برای صرف گاز نیتروس اکساید ، رگولاتور آلمانی و مانومتر N2O را می توانید در سایت گازسازان دانلود کنید.

رگلاتور N2Oمشخصات

هرکولس سری 1101

فشار ورودی رگلاتور N2O هرکولس :20 بار

فشار خروجی رگلاتور N2O هرکولس : 2.5-0 بار

جنس بدنه سری 1101  هرکولس : برنجی ، بدنه برنجی

تعداد گیج  N2O هرکولس : 2 عدد گیج ، گیج ورودی ، گیج خروجی

نوع اتصال هرکولس : راستگرد ، دین 1

اندازه ورودی  هرکولس :1/4 اینچ

حدود وزن رگولاتور N2O هرکولس : 1.6 کیلو گرم

رگلاتور گاز بیهوشی

رگلاتور مناسب گاز بیهوشی  را می توانید ازبرند هرکولس آلمان استفاده نمایید . با توجه به اینکه این رگلاتور گاز بیهوشی دارای استاندارد لازم وکافی برای کار در محیط بیمارستان و اتاق عمل می باشد ، به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. گاز نیتروس اکساید یا همان گاز بیهوشی مصرفی در اتاق های عمل و ریکاوری در صورتی که از تجهیزات مناسب استفاده نگردد و نشتی صورت گیرد ، باعث عوارض زیادی برای پرسنل بیمارستان می گردد .

استنشاق گاز بيهوشي نيتروس اكسايد توسط كاركنان اتاق‌ هاي عمل جراحي و ريكاوري احتمال بروز عوارض و خطرات جدي شامل كاهش كارايي مغز، كاهش توانايي ‌هاي بينايي و شنوايي، بروز ناهنجاري ‌هاي سيستم توليد مثل، كم خوني مگالوبلاستيك، افزايش شيوع سقط‌هاي خودبخودي و بيماري ‌هاي كبدي و كليوي دارد.

 از جمله علل آلودگي هواي تنفسي كاركنان مي ‌توان به مواردي مانند عدم وجود سيستم تهويه هوا مناسب، غلظت‌ هاي بالاي گاز N2O در هواي بازدم بيماران در مرحله بعد از بيهوشي، روش ‌هاي رايج بيهوشي و نشت گاز از سيلندرها و ماشين بيهوشي اشاره نمود. اولين کار برای كنترل و حذف اين آلودگي تعيين ميزان واقعي غلظت گاز N2O در هواي تنفسي كاركنان مي‌ باشد.در یک پژوهش دانشجویی براي نخستين ‌بار در كشور، ميزان اين آلاينده در هواي اتاق ‌هاي عمل با استفاده از دستگاه اسپكتروفتومتر مادون قرمز در 43 اتاق عمل و 12 اتاق ريكاوري بيمارستان ‌هاي آموزشي ـ درماني دانشگاه علوم پزشكي ايران اندازه ‌گيري شد. نتايج نشان داد كه ميانگين تراكم گاز N2O در اتاق‌ هاي عمل فاقد سيستم تهويه هوا به طور قابل توجهي بالاتر از ميانگين غلظت اين گاز در اتاق ‌هاي عمل مجهز به سيستم تهويه هوا مي ‌باشد ،هم چنين مشخص گرديد كه در شرايط فعال بودن سيستم تهويه هواي اتاق عمل، ميزان آلودگي در محيط تنفسي كاركنان بيهوشي در 5/56% موارد بالاتر از غلظت مجاز پيشنهادي سازمان ‌هاي بهداشتي و ايمني حرفه‌اي آلمان و انگلستان(100ppm)  مي ‌باشد.

 در مقايسه با غلظت پيشنهادي انستيتو ملي بهداشت و ايمني حرفه ‌اي آمريكا (25 pmpm) NIOSH در 100% موارد ميزان غلظت آلودگي در محيط تنفسي كاركنان بيهوشي بيش از حد مورد نظر بوده است. هم چنين كاركنان بيهوشي نسبت به ساير كاركنان، در معرض آلودگي بيش ‌تري قرار داشتند. حداقل غلظت آلودگي مربوط به محيط تنفسي پرستار اتاق عمل بود. ميانگين غلظت گاز N2O هواي استنشاقي كاركنان ريكاوري بيش از غلظت پيشنهادي NIOSH اما پايين‌ تر از غلظت قابل قبول سازمان ‌هاي بهداشتي در كشورهاي آلمان و انگلستان بوده است

کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی برای رگلاتور N2O برنجی و تک مرحله ای همراه دو گیج هرکولس را می توانید در سایت گاز سازان دانلود و بررسی نمایید . در صورت نیاز به اطلاعات مشاوره ای برای انتخاب رگلاتور N2O می توانید با کارشناس فنی گازسازان در تماس باشید

Scroll to Top