رگلاتور هریس، رگولاتور هریس، رگلاتور Harris

رگلاتورهریس

محصولات و رگولاتور هریس آمریکایی ، رگلاتور گاز آمریکایی به عنوان یکی از بهترین تولیدکننده های محصولات فلزی در زمینه های جوشکاری، برش و صنایع توزیع گاز، نفت، پتروشیمی، داروسازی، پزشکی، کاغذ سازی، خودرو سازی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.این شرکت در سال ۲۰۰۶ با ادغام شرکت تولیدکننده تجهیزات جوش و برش گازی ، رگلاتورهریس و سیستم های توزیع گازی ، با شرکت تولیدکننده آلیاژها و مواد مصرفی مورد نیاز در جوشکاری ، تشکیل شد. رگولاتورهریس با دریافت گواهی نامه استاندارد محیط زیست ISO 14001 ، تعهد خود را به نظارت های سازمان محیط زیست جهانی نشان داده است . رگلاتورهریس یکی از گروه های فرعی کاملا متعلق به شرکت برق لینکلن ، بهترین شرکت در طراحی ، توسعه و تولید محصولات جوش قوس الکتریکی ، سیستم های جوشکاری رباتیک ، پلاسما ، تجهیزات برش اُکسی سوخت است.اطلاعات فنی رگلاتور گاز ، مانومتر ، فلومتر و فشارشکن و رگلاتور آمریکایی را میتوانید در گاز سازان مطالعه نمایید .

انواع رگولاتور هریس :

رگلاتور هریس صنعتی تک مرحله single stage و رگلاتور هریس دو مرحله برنجی، رگلاتور هریس کروم و رگلاتور هریس استیل تولید می کند که برای گاز مختلف از جمله استیلن ، پروپان ، اکسیژن ، آرگون Ar ، دی اکسید کربن CO2 ، نیتروژن N2  ، متان CH4 ، هلیوم ، هوای خشک ، برای رگلاتور هریس سر سیلندری و رگلاتور هریس کپسولی مورد استفاده قرار می گیرد .سری ۲۵GX از نمونه سری های این رگلاتور ، مانومتر هریس می باشد .

مشخصات مانومتر هریس

رگلاتور هریس که در حال حاضر موجود می باشد برنجی می باشد و برای مصارف گازهای صنعتی و غیر خورنده مورد مصرف می باشد . این رگلاتور با دو گیج به فروش می رسد برای فشار ورودی تا 200 بار سیلندر گاز طراحی شده است . فشار خروجی در رگلاتور های هریس 10 بار ، 50 بار ، 100 بار ، 150 بار و 200 بار درنظر گرفته شده است . یکی از مزایای رگلاتور هریس این است که رگلاتور دارای سایز کوچک می باشد که در فضاهای محدود و پزشکی به راحتی قابل استفاده می باشد .

در رگلاتور هریس ، سر ی رگلاتور 601 به رگلاتور مینی ، سری 801 رگلاتور کوچک و سری 25 x رگلاتور بزرگ تر دسته بندی می شود .

روش کار با رگلاتور هریس

شرکت هریس برای نصب رگلاتور گاز ، پوستر دستورالعملی را طراحی نموده است .
شرکت هریس برای کمک وراهنمایی به افراد و اپراتوری که با نصب رگلاتور آشنایی ندارند ، دستورالعملی به صورت پوستر رایگان طراحی کرده است . این تصمیم با توجه به خطرات زیادی که در کار با گاز و تجهیزات فشار بالا  وجود دارد اتخاذ گردید ه است . نصب صحیح  و مناسب رگولاتور گاز برای کارایی موثر و پیشگیری از حوادث مهم است. کاربران همیشه باید از دستورالعمل های سازنده پیروی کنند.پوستر هریس همچنین نکات و بینش های دیگری را ارائه می دهد که می تواند به محافظت از افراد درگیر و بهبود عملیات کمک کند.

 

کاتالوگ رگلاتور هریس

Scroll to Top