رگلاتور اس تی گس، رگلاتور سیلندر یکبار مصرف

رگلاتوراس تی گس

رگلاتور اس تی گس اروپایی از سال ۱۹۹۶ در شرکت اس تی گس در اروپا کار خود را در زمینه گاز ، سیلندر، کپسول ، رگلاتور اس تی گس در بالاترین سطح کیفیت شروع کرد و رگولاتور اس تی گس فشار بالا ، رگلاتور اس تی گس فشار پایین با فشار ورودی 200 بار تا 400 بار و فشار خروجی از 5 تا 150 بار را به بازار عرضه کرد . شرکت اس تی گس تولید سیلندر گازرا در سایز مختلف تولید میکند با حجم های متفاوت فولادی ، آلومینیوم ، یکبار مصرف ، سمپل سیلندر را وارد باز کرده است .رگلاتور اس تی گس تک مرحله ای برنجی در سری بی 1 و رگلاتور اس تی گس دو مرحله ای برنجی در سری بی دو ، رگلاتور اس تی گس تک مرحله ای استیل در سری اس 1 و رگلاتور اس تی گس دو مرحله ای استیل در سری اس 2 را در دسته محصولات رگلاتور اس تی گس می توان انتخاب نمود . یکی از رگلاتور اس تی گس که خاص می باشد رگلاتور سیلندر یکبار مصرف برای سیلندر های یکبار مصرف STGAS می باشد که برای مصارف خاص مورد استفاده می باشد. اطلاعات فنی کامل رگلاتور گاز ، مانومتر ، فشارشکن و فلومتر را در سایت گازسازان می توانید مظالعه نمایید .

دسته بندی رگلاتور اس تی گس

در رگلاتور اروپایی ، رگلاتور اس تی گس دارای محصول خاص برای سیلندر یکبار مصرف می باشد و مدل های رگولاتور سیلندر یکبار مصرف Regulator STGAS می باشد که رنج وسیعی از نیاز بازار و مصرف کننده را با رگولاتور اروپایی تحت پوشش قرار می دهد ، که به صورت زیر دسته بندی می شود :

MODEL FF100

MODEL FF 20

MODEL FF120

MODEL ODFR 1001

MODEL PBR 100

کیف حمل سیلندر یکبار مصرف STGAS همراه با اتصالات و تجهیزات مربوط به سیلندر یکبار مصرف از دیگر محصولات اس تی گس می باشد. که دارای 2 مدل متفاوت CCO1 , CCO2 می باشد .

کاتالوگ رگولاتور اس تی گس

Scroll to Top