رگلاتور ایر لیکویید، رگلاتور ایرلیکویید، رگلاتور AirLiquide

رگلاتور ایر لیکویید

رگلاتور Air Liquide یکی از بهترین شرکت های فرانسه در زمینه گاز ، رگلاتور ایرلیکویید ، فناوری و خدمات صنعتی و بهداشتی می باشد یکی ازهدف های مدیران این شرکت گازی تبدیل شدن به بهترین شرکت در زمینه صنعت و ساخت رگلاتور ، ارائه خدمات بلند مدت و اقدامات بسیار مسئولانه. برای این مهم  Air Liquide ایده های در بلند مدت را بسیار ارزشمند می دانند .مدیران رگلاتور ایرلیکویید چالش ها و مشکلات بازار را پیش بینی ، هم در سطح محلی و هم در سطح جهانی سرمایه گذاری و محصولات با کیفیت بسیار بالا ارائه میکنند و با توجه به اعتباری که کسب کرده اند به مشتریان اعتماد کامل دارند . این شرکت از بهترین و موفق ترین تولید کنندگان گاز ، رگلاتور ایرلیکویید ، فناوری و تجهیزات گاز و خدمات پس از فروش در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، داروسازی، پزشکی ، هسته ای ، نیروگاه برق و صنعت غذایی به شمار می آید . استراتژی Air Liquide رسیدن به رشد و سود بالا در طولانی مدت است ، برای رسیدن به این رشد ، هر روز به دنبال ایجاد بازار جدید و فرصت های نو برای کار گاز، رگلاتور اروپایی، مانومتر و تجهیزات کاهش فشار می باشد .

مشخصات رگلاتور AirLiquide:

رگلاتور ایر لیکویید ساخت شرکت ایرلیکویید هوا Liquide ارائه می دهد برای تنظیم کننده فشار گاز در فشار بالا pressuer high طراحی شده و به خوبی فشار گاز را به یک سطح قابل استفاده برای کاربر کاهش می دهد. ساخت رگلاتور ایر لیکویید صنعتی از محصولات این شرکت می باشد ، که با توجه به کیفیت رگلاتور ایرلیکویید ، گارانتی رگلاتور ایرلیکویید و خدمات پس را فروش رگلاتور ایر لیکویید توانسته به خوبی در اعتماد مشتری را به خود جلب نماید . رگلاتور ایرلیکویید و کاهش دهنده های فشار نیکل اندود Nickel – Plated Pressure Regulator بسیاردقیق، در ابعاد کوچک و رگلاتور ایرلیکویید دو مرحله ای و رگولاتور ایرلیکویید تک مرحله ای طراحی شده است ، دارای عمر طولانی و گارانتی در کار با گاز های غر خورنده می باشد . مدل ۲۰۲و۲۰۹ از رگلاتور ایر لیکویید تنظیم کننده فشار گاز که با دیافراگمی که دارند امکان تنظیم دقیق تر را برای مشتری فراهم می کند.

انواع رگلاتور ایر لیکویید استیلن

رگلاتور ایر لیکویید regulator فشار استیلن در مدل ۲۰۲-۵۱۰A به طور خاص برای کار با گاز استیلن طراحی و به بازار عرضه شده است . مدل های ۲۰۵و۲۱۱ از رگلاتور ایرلیکویید کاربردی برای گاز آزمایشگاهی و خلوص بالا که غیر خورنده می باشد ساخته شده است . رگلاتور ایر لیکویید و تجهیز کاهش فشار برای گاز خلوص بالا در مدل ۳۱۸و۳۳۰۰ از تجهیزات گاز خاص AirLiquide می باشد . رگلاتور ایر لیکویید استنلس استیل برای گاز های خورنده stainless steel ، رگلاتور ایرلیکویید خاص special regulator، رگلاتور ایر لیکویید تک مرحله ای single stage ، رگلاتور ایرلیکویید دو مرحله ای Two Stage، SilcoNert Treated ، High Pressure , Brass Regulator , Lecture Bottle Regulator, Face-Seal Connection Regulator,

دانلود کاتالوگ رگلاتور ایرلیکوییید

Scroll to Top