رگلاتور ویگور، رگولاتور ویگور ، رگلاتور vigour

رگلاتور ویگور

رگولاتور اروپایی ، رگلاتور ویگور و محصولات vigour از تنوع بالایی برخوردار است ، شامل : رگلاتور ویگور مخصوص سیلندر Cylinder Pressure Regulators ، رگلاتور خطی و رگلاتور ویگور پنلی Panel & Line Regulators ، رگلاتور دو مرحله ای Dual stage regulator ، رگلاتور ویگور کاهنده فشار – Pressure Reducing Regulator .  برای سیلندر یکبار مصرف ، سمپل سیلندر sample cylinder ، شلنگ قابل انعطاف ، هوز فلکسیبل flexible Hose و دیگر تجهیزات و اتصالا ت و کانکشن connection می باشد . شرکت ویگور آلمان با توجه به تنوع محصول وکیفیت قابل رقابت آن توانسته نیاز مشتری را در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، داروسازی ، پزشکی ، خودرو ، صنابع فولاد ، صنعت غذایی و … به خوبی برآورده سازد . اطلاعات فنی کامل رگلاتور گاز ، مانومتر ، فلومتر و فشار

انواع رگولاتور ویگور

رگلاتور ویگور برای سیلندر یک بار مصرف و گاز های کالیبره و میکس از دیگر محصولات vigour در سری محصولات VSR-15 و VSR-19 می باشد . بک پرشر رگلاتور back pressure R-5P ویگور در سری VSR-5L و VSR-5P قابل استفاده می باشد .از دیگر تجهیزات ویگور که در صنابع مورد استفاده می باشد کنترل پانل PRESSURE CONTROL PANEL در سری VSP-11 ,VSP-1E,VSP-3A,VSP-1 ,VSP-1E,VSP-2,VSP-3AE,VSP-5A می توانید با توجه به کاتالوگ انتخاب نمود . وجود تنوع در محصولات و جنس رگلاتور vigour از استنلس استیل و کروم در سایز های ۱/۴ اینچ ، ۳/۴ اینچ و ۱ اینچ با فشاری های ورودی و خروجی متفاوت باعث شده رگلاتور ویگور و رگولاتور اروپایی بتواند به در صنایع کاربرد فراوانی داشته باشد .

 مشخصات رگلاتور گاز ویگور

این دسته از رگلاتور ویگور آلمان از جنس کرم و استیل می باشد برای گاز خورنده لازم است حتما از رگلاتور ویگور استیل آلمانی استفاده گردد ، رگلاتور ویگور دو مرحله ای و رگلاتور ویگور تک مرحله ای  برای استفاده در خط و نیاز مشتری به آن تحویل داده می شود .

1- رگلاتور سری VSR-1 Series Cylinder Pressure Regulators

2-  ویگور سری VSR-E1 Series Cylinder Pressure Regulators

3- رگلاتور ویگور سری VSR-2

4- رگولاتور ویگور سری  VSR-3

5- سری VSR-6 Series Cylinder Pressure Regulators , VSR-6

رگلاتور ویگور دارای  خطی و پنلی ( Panel & Line Regulators ) می باشد که در صنتیع مختلف مورد نیاز میباشد و همراه پانل ویگور و اتصالات برای مشتری ارسال می گردد . خدمات نصب رگولاتوراز خدمات ویژه گاز سازان برای مشتری می باشد . دسته بندی رگلاتور ویگور خطی و پانلی :

1- رگولاتور ویگور سری VSR-1L & VSR-1P Series Panel & Line Regulators

2- رگلاتور ویگور سری VSR-1EL Series Panel & Line Regulators

3- مانومتر ویگور سری VSR-2P & VSR-2L Series Panel & Line Regulators

4-  ویگور سری  VSR-3L & VSR-3P

5- مانومتر سری VSR-4L Series Panel & Line Regulators

6- رگلاتور ویگور سری VSR-5L & VSR-5P Series Panel & Line Regulators

7- سری VSR-6L & VSR-6P

8- فشارشکن ویگور سری VSR-6L & VSR-6P

9-  VSR-3PH Series Panel & Line Regulators

10- VSR-4PH Series Panel & Line Regulators

11- VSR-3F Series Panel & Line Regulators

12-  VSR-4F Series Panel & Line Regulators

کاتالوگ رگلاتور ویگور

Scroll to Top