رگولاتور گلور، رگلاتور گلور، رگلاتور گاز Gloor

رگولاتور گلور

رگولاتور گلور، رگولاتور اروپایی با توجه به کیفیت  و تنوع کالا در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، غذایی ، نیروگاه ها ، برق ،هسته ای ، فولاد ،ذوب آهن ، کاغذ سازی ، داروسازی ، ساختمان و جوشکاری استفاده پرکاربردی دارد. رگلاتور گلور برای گاز میکس ، فلومتر دار، برای کنترل دبی ، رگولاتور  مینی گلور ، رگولاتور گلور با فشار معین در دبی بالا ، گاز خاص ، رگولاتور صنعتی ، رگولاتور دو مرحله ای ، رگولاتور گلور گاز اکسیژن ، گلور گاز هلیوم ، رگولاتور گلور گاز استیلن ، رگولاتور گلور گاز هیدروژن تولید می شود . ویژگی های منحصر به فرد این رگولاتور GLOOR باعث کاربرد فراوان و راحت آن در صنابع شده است .

رگولاتور گلورregulator Gloor سری 5100 با فشار ورودی 200 بار ور خروجی 1.5 بار تا 6 بار از جنس برنج می باشد ، رگلاتور گلور سری 20-5160 با فشار ورودی 200 بار و خروجی 20 بار از جنس برنج می باشد ، رگولاتور GLOOR سری 40-5160 با فشار ورودی 200 بار و 40 بار خروجی از جنس برنج می باشد. رگولاتور گلور سری 60-5160 با فشار ورودی 200 بار  و خروجی 60بار از جنس برنج می باشد. رگلاتور گلور سری5180  با فشار ورودی 200 بار  و خروجی 10بار از جنس برنج می باشد. 

خصوصیات رگلاتور گلور

این رگولاتور گلور گاز میکس فشار پیستون دارای فشار کاری معین و یک روزنه روی خروجی برای تنظیم دقیق دِبی گاز می باشد.تمامی قطعات فلزی رگولاتور گلور که در معرض تماس با گاز هستند از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. رگولاتور گلور فلومتر دار (اندازه گیری دِبی) برای دوز دقیق و ایمن گاز دارویی استفاده می شود. امکان انتخاب و تنظیم تا حداکثر سه خروجی دِبی (از پیش تنظیم نشده) در رگلاتور گلور برای اتصال بیشتر کاربران. این مانومتر دارای کنترل دِبی در دسترس برای سه محدوده مختلف دِبی. در سری جدید رگلاتور گلور برای محافظت از فشار ناشی از گاز ایمنی بالاتری در نظر گرفته شده است. فیلتر متخلخل رگلاتور گلور از جنس برنج می باشد و برای جوشکاری و آزمایشگاه استفاده می شود .

رگولاتور گلور دارای نشانگر مقدار فشار

ویژگی رگولاتور مینی گلور کاهنده فشار پیستون که بسیار کوچک و فشرده شده.بسیار سبک می باشد و در نتیجه برای استفاده در دستگاه های قابل حمل مناسب است.با سرعت دِبی معین بین 1 لیتر بر دقیقه  تا 10 لیتر بر دقیقه .رگولاتور گلور دارای نشانگر مقدار فشار این رگلاتور فشار فشرده دارای فشار کاری معین.فشار خروجی معین  ۴٫۵ بار ، بهمراه اتصال حداکثر سه کاربر.تنظیمات دلخواه مشتری در خروجی ها و مانومتر.رگلاتور گلور دارای فشار کاری معین و سازگاری با فشار بالا ،ویژگی این رگلاتور، فشار کاری آن بسیار پایدار است.به دلیل اتصال سیلندر جانبی ، اندازه آن فشرده و کوچک می باشد.مناسب برای فشار کاری حداکثر تا ۱۰ باراست. رگلاتور گلور ، رگولاتور اروپایی  دارای فشار کاری معین در دِبی های بسیار بالا ، رگلاتور گلور تک مرحله ای گلور فشار کاری آن بسیار پایدار است.دارای اتصال پشتی ویا اتصال جانبی می باشد.مناسب برای فشار کاری حداکثر تا ۱۰ باربه طور دلخواه تا فشار ورودی حداکثر ۳۰۰ بار نیز در دسترس است.رگلاتور گلور تک مرحله ای  برای فشار کاری متغیر ، همراه با محدوده فشار کاری متغیر ویا معین ( وابسته به مشخصات مشتری ) .مناسب برای اتصال مستقیم یک ویا دو کاربر.رگلاتور گلور دو مرحله ای برای فشار کاری متغیر ویژگی پایداری در فشار بسیار بالا به علت طراحی دو مرحله ای آن ، همراه با محدوده فشار خروجی معین ، دارای دِبی بالا.

اطلاعات فنی و کامل فلومتر ، فشارشکن ، مانومتر ،رگلاتور گاز و رگلاتور اروپایی را می توانید در سایت گازسازان مطالعه نمایید.

کاتالوگ رگولاتور گلور

Scroll to Top