سیلندر غواصی | کپسول غواصی

سیلندر غواصی

سیستم هوای فشرده تنفسی مدار باز پیشرفته PSS Drive، مخصوص غواص حرفه ای است برای آب های کم سطح و کم عمق می باشد ، دارای پشتی نگهدارنده سیلندرغواصی با قابلیت انطباق بر روی بدن ، سیلندرغواصی هوای فشرده تنفسی ، ماسک تنفسی تمام صورت ، شیر هوای تنفسی ، تجهیزات نمایش هوای تنفسی می باشد . سیستم هوای فشرده تنفسی مدار بسته و نیمه بسته بسیار پیشرفته Rebreather System ، مخصوص غواص حرفه ای است برای آب های کم سطح و کم عمق و تا عمق ۶۰۰ می باشد ، مجهز به انواع کپسول غواصی می باشد .سیستم تنفسی فرار و نجات Emergency Breathing System ، برای افراد حاضر در شناور مناسب می باشد.

کپسول غواصی

هوای تنفسی مهم ترین بخش برای فعالیتهای زیرآبی است، هوای درون کپسول غواصی به وسیله یک شیر به خارج راه میابد. معمولاً سیلندر غواصی تا فشار ۲۲۵ اتمسفر با كمپرسورهاي هوای فشرده پر می شود. در بدنه کپسول غواصی مشخصات از جمله تاریخ ساخت سیلندر غواصی، تاریخ بازدید، نوع، اسم سازنده سیلندر غواصی، حداکثرفشار و شماره سریال کپسول غواصی آن نوشته شده است . توجه داشته باشید برای ایمنی بیشتر سیلندر غواصی را ایستاده رها نکنید. در بازدید های دوره ای و نیز قبل از استفاده سیلندر غواصی سالم بودن واشر اورینگ را بررسی نمایید .شرکت دراگر به دلیل حساسیت کالا ، ضریب اطمینان و ایمنی را در اولویت کاری خود قرار داده است .کپسول کامپوزیت در اندازه سیلندر غواصی ۶لیتری، ۹لیتری ، سیلندر غواصی 12 لیتری ، سیلندر غواصی 15 لیتری ، کپسول غواصی۱۶لیتری ، ۲۱لیتری کامپوزیت با فشار کاری۴۵۰ بار از محصولات گروه دراگر می باشد . در برخی مدل ها شیر درجه دار نیز موجود است .

مخازن هوای فشرده دراگر

محفظه هوای فشرده بسیار پیشرفته دراگر DRAGER Decompression Chambers ، جهت آب های عمیق، معالجات پزشکی ، آموزش غواصی در دو مدل ثابت و پرتابل و جهت ۱ تا ۱۲ نفر طراحی شده است .شناور نجات هوای پر فشاردراگر DRAGER Hyperbaric Lifeboat ، مخصوص جا به جایی غواصان مورد استفاده قرار می گیرد.محفظه هوای تنفسی دراگر DRAGER Wet Bell system ، محفظه هوای تنفسی برای تغذیه غواصان در عمق و انجام عملیات بسیار دقیق و با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است . دراگر آلمان برندی جهانی و شناخته شده می باشد ، کالاهای آن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده است .

Scroll to Top