گاز لیزر| گاز میکس لیزر

گاز لیزر

به طور کلی دستگاههای لیزر به دوبخش لیزرهای صنعتی و لیزرهای پزشکی تقسیم بندی میشوند. از لیزرهای صنعتی میتوان به لیزر CO2 یا گازکربنیک و لیزر با دمش RF یا روفین Rofin اشاره نمود که هر یک از آنها از گاز لیزر بصورت مخلوط بعنوان محیط بهره استفاده میکنند. شرکت گازسازان وارد کننده وتولید کننده گاز لیزر ، گاز میکس لیزر ، گاز لیزر CO2 ، گاز لیزر چشم پزشکی ، گاز لیزر ایگزایمر ، گاز لیزر صنعتی ، گاز لیزر روفین ، گاز لیزر برش و گاز لیزر پزشکی میباشد.

گاز لیزر برش CO2 (لیزر گاز کربنیک)

در این نوع لیزر از گاز میکس لیزر با ترکیب CO2/N2/He استفاده میشود که با توجه به توان لیزر و شرکت سازنده دستگاه لیزر مقادیر گاز متفاوت خواهد بود. از این نوع لیزر برای برش، جوش و فرآیند پردازش روی فلزات استفاده میشود. این نوع لیزر در صنایع فلزی، فولادسازی و دخانیات کاربرد فراوانی دارد. گازسازان تولید کننده گاز لیزر برش ، گاز لیزر گازکربنیک.در تولید این گاز لیزر سیلندری با بالانس گاز نیتروژن به میزان 60 درصد گاز هلیوم و 5 درصد هم گاز دی اکسید کربن مورد استفاده قرار می گیرد و سیلندر گازی 50 لیتری بافشار حدود 130 بار تحویل مشتری می گردد .در صورت نیاز رگلاتور گاز  را نیز می توانید از ما خریداری نمایید. مانومتر برنجی برای استفاه از این گاز ترکیبی کافی می باشد .

گاز لیزر روفین Rofin Laser

در لیزر با دمشRF نوع گاز لیزر و مقادیر آنها متفاوت است. در این نوع لیزر از گاز میکس لیزر شامل CO2/CO/N2/He/O2/Xe استفاده میشود که در اصلاح به آن گاز روفین Rofin Gas گفته میشود. این نام بر گرفته از شرکت سازنده این نوع لیزر است که در کشور آلمان میباشد و نام آن روفین لیزر Rofin Laser است که مخلوط گازی آن نیز به همان نام مصطلح شده است. با توجه به دقت بالای این نوع لیزر معمولا برای حکاکی و ایجاد طرحهای گرافیکی با بالاترین کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد که اغلب در صنعت قالبسازی، طلاسازی و ساعت سازی طرفداران بسیاری دارد. گاز لیزر روفین. گازسازان وارد کننده گاز لیزر روفین ، تولید کننده گاز لیزر روفین ، روفین گاز .

گاز لیزر ایگزایمر

محيط بهره لیزر اگزایمر از ترکيب گازهاي نادر نظير Ar،Kr و Xe با يک اتم هالوژن مانند Fl ، Cl بصورت تشکيل مولکولهاي هالوژن گاز نادر برانگيخته، تشکيل ميشود. ليزرهاي اگزايمر براي فرآوري مواد، کاربردهاي پزشکي، فوتوليتوگرافي، پرتودهي فرابنفش در صنايع(سترون سازي، توليد ميکرو ساختار وقطعات ريز پردازنده) بكار ميرود .اين نوع از ليزرها بخاطر طول موج کوتاه و چگالي توان بالا ،بهترين ابزاردركاربرد ليزر در ميكرو ليتوگرافي شناخته مي شوند. گازسازان واردکننده گاز لیزر ایگزایمر ، گاز لیزر اگزایمر ، فروش گاز لیزر اگزایمر .

گاز لیزر ایگزایمر چشم پزشکی

از لیزر ایگزایمر چشم پزشکی برای جراحیهای قرنیه LASIK و PRK مورد استفاده قرار میگیرد. در لیزر اگزایمر چشم پزشکی از گاز لیزر خاص استفاده میشود که ترکیبی از گازهای F2/Ar/He/Ne استفاده میشود. گازسازان با تکیه بر دانش فنی و توان بازرگانی امکان تولید گاز میکس لیزر CO2 با کیفیت بالا و گواهی کیفیت توسط کارشناسان مجرب و واردات انواع گاز میکس لیزر ایگزایمر صنعتی و پزشکی را از شرکتهای معتبر مانند Linde آلمان، Airliquide فرانسه، SIAD ایتالیا Techincal Gas Services و ... را دارد. کارشناسان ما آماده ارایه مشاوره فنی و بازرگانی رایگان به مشتریان محترم میباشند. گازسازان وارد کننده گاز لیزر ایگزایمر چشم پزشکی ، گاز لیزر چشم پزشکی ، گاز لیزر اگزایمر چشم پزشکی.

Scroll to Top