اهداف مهم انجمن گازهای فشرده انگلیس

اهداف مهم انجمن گازهای فشرده انگلیس

از اکسیژن برای بیماران Covid-19 ، یخ خشک برای واکسن Pfizer و هیدروژن برای "انقلاب صنعتی سبز" جدید دولت ، شرایط منحصر به فرد سال 2020 بدان معنی است که گازهای فشرده شده هرگز از دستور کار در سراسر کشور دور نبوده اند.در این بین ، ما همچنین کار خود را برای منع فروش خرده فروشی اکسید نیتروژن آغاز کرده ایم که عناوین ملی را به خود جلب کرده است.

علی رغم چالش های سال ، کمک به برقراری نقش حیاتی گازهای فشرده در جامعه و ایمنی آنها در استفاده در این شرایط دشوار بسیار مفید است. ما با جلسات مهم کمیته فنی خود به صورت آنلاین و همچنین راه اندازی وبینارهای BCGA ، از تغییر به سمت مجازی استقبال کرده ایم. و در سال 2021 ، این موقعیت و افزایش شناخت یک بستر جذاب را برای ادامه انتقال این پیام ارائه می دهد.

اقتصاد سبز جدید انجمن گازهای فشرده

دیدن اینکه انقلاب صنعتی سبز دولت انگلیس از هیدروژن بسیار حمایت می کند و پیشنهاد آن را برای تأمین انرژی در خانه ها و حتی محلات ارائه می دهد ، بسیار هیجان انگیز بود.

در طول سال 2021 ، ما تلاش خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که این بخش را به عنوان یک صنعت فعال ، پایدار و دارای آگاهی از محیط زیست تنظیم می کنیم ، که می تواند پیشرفت های جدیدی را که برای انتقال به یک اقتصاد سبز لازم است ، ارائه دهد. ما اصرار خواهیم داشت تا اطمینان حاصل کنیم که این موضوع در دولت ، مقامات محلی و سطح صنعت مورد توجه قرار گرفته است تا از این فرصت استفاده کرده و بیشترین استفاده را ببریم. اعضای ما مهارت و تخصص لازم را برای پشتیبانی از این چشم انداز جدید برای سوخت های جایگزین دارند.

این یک سال جالب خواهد بود زیرا BCGA روشهای آینده نگرانه و نوآورانه صنعت را در این زمینه مشخص می کند. و یک نکته قابل تأمل این است که ما در آینده به دانشمندان و مهندسان نیاز خواهیم داشت تا فرصت های حاصل از گازهایی مانند هیدروژن و همچنین CNG و LNG را که در سال 2020 نیز مورد توجه قرار گرفته اند را باز کنند.

استخدام در صنعت گازهای فشرده

یکی از زمینه هایی که می خواهیم سال آینده و بعد از آن به آن توجه کنیم ، حمایت و تشویق استعدادهای جدید در این بخش است.

تشویق به مطالعه دروس علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) در آموزش و پرورش و به سمت کاهش کمبود مهارت در بخشهایی از صنعت مانند ما برای چندین سال مورد توجه اعضای BCGA بوده است. بخش ما از نیروی کار پیر است. با این حال ، بسیاری از تحولات جالب و ابتکاری در صنعت اتفاق می افتد. اگر به اطراف خود نگاه کنیم ، اکثر اجسام مورد استفاده در زندگی روزمره ما به نوعی با گازهای فشرده تماس گرفته اند.

به عنوان نهاد نمایندگی بخش گازهای فشرده ، BCGA می تواند در ارتقا the جذابیت صنعت برای دانشجویان و همچنین درگیر شدن در ابتکارات STEM پیشگام باشد.

به عنوان نهاد صنعت ، ما بر این باوریم که مسئولیت BCGA است که نقش مهمی در ارتقا agenda برنامه های مهارت ها و انتقال جذابیت صنعت به افراد جوان داشته باشد. این می تواند به روش های مختلفی انجام شود ، به عنوان مثال ، با تماس با مدارس و دانشگاه ها و صحبت مستقیم با دانشجویان ، و همچنین استفاده از اعضای BCGA ، با بسیاری از شرکت های بزرگ در این زمینه درگیر هستند.

بنابراین ، در سال 2021 ، ما کار خود را با اعضای خود در کارزارهای تبلیغاتی در این زمینه آغاز خواهیم کرد تا فرصت های زیادی را که صنعت ما ارائه می دهد ، برجسته کنیم.

برنامه های اتی انجمن گازهای فشرده

این صنعت از سال 2020 به چالش کشیده است ، از جمله نقشی اساسی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا - که در تبدیل از "صنعت نامرئی" به "صنعت قابل مشاهده" مهم بوده است. ما در شرایطی قرار داریم که بتوانیم از بخشهای اصلی و خدمات در آینده پشتیبانی کنیم زیرا اقتصاد با تغییرات پیش رو سازگار است.

این یک صنعت پویا و سازگار است که بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، از فناوری و حمل و نقل گرفته تا مواد غذایی و آشامیدنی و موارد دیگر و تاکیدات بخش برای توسعه محصولات و خدمات برای اطمینان از یک کشور سالم ، موفق و سالم از این افراد پشتیبانی می کند. به جلو حرکت می کند این یک پیام عالی برای برقراری ارتباط است که اکنون به آینده نگاه می کنیم.

نویسنده

الن دانیلز مدیر عامل انجمن گازهای فشرده انگلیس (BCGA) است.

Scroll to Top