شروع به کار CAC GAS در اسیا

شروع به کار  CAC GAS  در اسیا

شروع به کار  CAC GAS  در اسیا با شروع به کار در سنگاپور برای گسترش و توسعه بازار تخصصی گاز در جنوب شرقی آسیا ،این شرکت در صنایع مختلف گاز های آزمایشگاهی تولید می کند . مخلوط های گازی خاص همراه با استاندارد 17025 از مزایای تولیدات این شرکت می باشد . یکی دیگر از مزایای CAC GAS این است که شما می توانید پکبجی کامل از نیازهای خود را از ان تهیه نمایید ، مانند ژنراتورهای گاز ، میکسر ، گاز های كالیبراسیون ، رگلاتور ها و تنظیم كننده ها ، منیفولد ها و سیستم های توزیع گاز ، مخلوط گازهای ویژه و کالیبراسیون را در اندازه های مختلف سیلندر برای برطرف نمودن نیاز های مشتری و جلب رضایت مشتری .

CAC GAS با بیش از 75 سال سابقه کار در گازهای کالیبراسیون ، تشخیص گاز و آنالایزرهای گازی ، دانش و مهارت عملی را در درک نیازهای مشتری و ارائه راه حلهایی فراتر از انتظارات مشتری به ارمغان می آورد.

CAC GAS Asia با پشتیبانی تیم فنی در استرالیا و انگلستان خدمات ارائه می دهد.هدف قرار دادن صنایع کلیدی در سراسر آسیا از جمله بخش های نفتی / گازی / پتروشیمی ، نیروگاه ، معدن ، آب و فاضلاب قادر به پشتیبانی از کلیه گازهای کالیبراسیون و نیازهای مشتری مورد نیاز گازی می باشد.

Scroll to Top