کارخانه جدید هیدروژن سبز

لینده و کارخانه جدید هیدروژن سبز

الکترولیزر جدید 24 مگاواتی ، که لینده ادعا می کند بزرگترین در جهان است، برای تأمین مشتریان صنعتی Linde از طریق شبکه خط لوله هیدروژن سبز تولید می کند. این شرکت هیدروژن سبز کافی تولید می کند تا تقریباً 600 اتوبوس سلول سوختی را سالانه تأمین کند  و انتظار می رود در نیمه دوم سال 2022 به بهره برداری برسد. مقدار کل هیدروژن سبز تولید شده می تواند تقریباً 600 اتوبوس سلول سوختی را تأمین کند و 40 میلیون کیلومتر رانندگی کند، بنابراین صرفه جویی می شود تا 40000 تن انتشار دی اکسید کربن در سال است

هیدروژن سبز مایع شده همچنین به ایستگاه های سوخت رسانی و سایر مشتریان صنعتی در منطقه توزیع می شود. هيدروژن سبز تميز سنگ بناي استراتژي آلمان و اتحاديه اروپا براي مقابله با چالش تغييرات آب و هوا است.این بخشی از راه حل برای کمک به کاهش انتشار دی اکسید کربن در بسیاری از صنایع ، از جمله مواد شیمیایی و تصفیه است.

این پروژه نشان می دهد که ظرفیت الکترولیزر همچنان افزایش می یابد .این الکترولیزر توسط ITM Linde Electrolysis (ILE) ، سرمایه گذاری مشترک بین Linde و ITM Power ، با استفاده از فناوری PEM با بازده بالا ساخته خواهد شد.

گراهام کولی ، مدیرعامل ITM Power گفت: این اولین فروش از طریق سرمایه گذاری مشترک ما با Linde است و در حال حاضر بزرگترین الکترولیز کننده PEM اعلام شده در جهان است.

این نشان دهنده تعهد رو به رشد صنعت برای استفاده از هیدروژن سبز تولید شده توسط الکترولیز برای فرآیند های تولید کربن است.

Scroll to Top