اخبار جدید شرکت های تولید گاز

طرح جدید کمپانی Cryoport

کمپانی Cryoport   چشم انداز جدیدی را برای علوم زیستی راه اندازی کرده است . رویکرد جدید به نام C3 ™ برای بهتر شدن و آسان تر شدن حمدل و نقل در زمان مناسب و کاهش ریسک و خطرات جابه جایی می باشد . برای جابه جایی و حمل مواد و کالاهایی که به دمای پایین نیاز دارند در زمان مشخص این راه کار جدید کمک شایانی در صنعت تجاری و پزشکی خواهد کرد .

 

کمپانی AFROX آفریقا

کمپانی افرکس آفریقایی تولید گاز اکسیژن وگاز های کالیبراسیون را به صورت تخصصی در طیف گسترده ای انجام می دهد . در نمایشگاه 15 تا 17 آگوست در ژوهانسبورگ برگزار شد صنعت و تکنولوژی و توانایی خود را برای صنعت گاز و نصب و راه اندازی به نمایش گذاشت( (African Oxygen Limited (Afrox)

کمپانی NexAir

شرکت NexAir در خصوص تامین اکسیژن و تامین گازهای صنعتی ، گاز های پزشکی و تجهیزات جوش و برش در گرجستان فعالیت دارد .مدیر شرکت NexAir گفت این کمپانی خانوادگی تولید اکسیژن را با بالاترین خلوص در گرجستان دارد و منتظر پیشنهادات مشتریان خود در منطقه برای بهبود عملکرد خود می باشیم .

کمپانی Hudson Technologies

کمپانی Hudson Technologies یکی از شرکتهای زیر مجموعه ایرگی را را صاحب شد . در معامله حدود 220 میلیون دلار این قرار داد بسته شد . مدیر عامل شرکت Hudson Technologies اعلام کرد این قرار داد می تواند با توجه به گستردگی جغرافیایی و مشتری مداری موجود فروش و بازدهی شرکت را بالاببرد .

Scroll to Top