تلاش ایرلیکویید برای محیط زیست

تلاش ایرلیکویید برای محیط زیست

ایرلیکویید به دلیل تلاش‌های خود برای تغییر آب و هوا و مدیریت آب توسط CSP، یک سازمان غیرانتفاعی که شرکت‌ها را در زمینه اقدامات زیست‌محیطی ارزیابی می‌کند، شناخته شد.

این غول صنعتی گاز در هر دو دسته بندی فوق رتبه A دریافت کرد، زیرا به دنبال ادامه اجرای اقدامات و سیاست هایی در سراسر شرکت است که با اهداف پایداری آن همسو هستند.

در سال 2021، Air Liquide گفت امیدوار است تا سال 2050 به کاهش کربن دست یابد و به عنوان اولین گام در دستیابی به این هدف، این شرکت امیدوار است که انتشار کربن مطلق خود را تا سال 2025 کاهش دهد.

برای کربن زدایی ایر لیکویید گفت که از جذب CO2، تسریع تولید هیدروژن کم کربن از طریق الکترولیز یا با استفاده از مواد اولیه تجدیدپذیر مانند بیومتان استفاده می کند.

Air Liquide همچنین طیف گسترده ای از راه حل های کم کربن را برای مشتریان خود به کار می گیرد تا به آنها کمک کند ردپای CO2 خود را کاهش دهند. چنین حرکتی شامل ارائه گازهای کم کربن، همراهی مشتریان در تبدیل فرآیندهای صنعتی، ارائه تخصص جذب کربن و استراتژی تصاحب دارایی با هدف کربن زدایی از آنها است.

این اهداف مختلف در حال حاضر به طور کامل در Air Liquide تعبیه شده‌اند و این شرکت تعهدات مختلفی را در مورد انرژی‌های پاک مانند هیدروژن و بیومتان، علاوه بر فناوری‌های جذب کربن، انجام می‌دهد.

اکنون، رتبه‌بندی CDP، تعهد قوی Air Liquide را با «سطح رهبری» آن که برخی از بلندپروازانه‌ترین اهداف پایداری در این بخش را به نمایش می‌گذارد، تأیید کرده است.

Fabienne Lecorvaisier، معاون اجرایی، مسئول توسعه پایدار، امور عمومی و بین‌الملل و همچنین نظارت بر برنامه‌های اجتماعی و دبیرخانه عمومی در Air Liquide، گفت: ایر لیکویید مفتخر است که در بین شرکت‌های پیشرو شناخته شده است،راهی در مبارزه با تغییرات آب و هوایی توسط مرجعی در سراسر جهان دارد. رویکرد ما برای کمک به ظهور یک جامعه پایدار جهانی است. Air Liquide طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه را توسعه داده است که می تواند به کاهش ردپای محیطی خود و همچنین مشتریان خود و جامعه در کل کمک کند.

Scroll to Top