انواع رگلاتور پزشکی

رگلاتور پزشکی

رگلاتور پزشکی  یکی از حساس ترین و خاص ترین رگلاتور های موجود در بازار می باشد چراکه با سلامت بیمار سر و کار دارد . انواع رگلاتور پزشکی شامل رگلاتور پزشکی اکسیژن O2،  مانومتر پزشکی ، رگلاتور پزشکی دی اکسیدکربن CO2 ، رگلاتور پزشکی نیتروس اکساید N2O در آزمایشگاه ، بیمارستان ،اتاق عمل  و احیا کاربردهای فراوانی دارد.

رگلاتور پزشکی موجود

رگلاتور پزشکی هرکولس ، رگلاتور پزشکی  دراستار کره جنوبی ، رگلاتور پزشکی هریس ، رگلاتور پزشکی کسولد ترک ، رگلاتور پزشکی گلور، رگلاتور پزشکی گلور می باشد . مانومتر های پزشکی نیز برای اکسیژن و دی اکسید کربن با گارانتی و خدمات پس از فروش موجود می باشد.

 مشخصات رگلاتور پزشکی

رگلاتور پزشکی معمولا برای سر سیلندر های اکسیژن و دی اکسید کرین و نیتروس اکساید استفاده می گردد که همان سایز ¼ اینچ می باشد هم سایز ورودی و هم سایز خروجی رگلاتور پزشکی . در این نمونه رگلاتور پزشکی فشار ورودی سیلندر گاز و فشار ورودی رگلاتور پزشکی از 200 بار بالا تر می رود.خروجی رگلاتور پزشکی از 0.5 با قابل تنظیم و ارایه برای فروش می باشد . رگلاتور پزشکی هرکوس ، هریس و دراستار کره جنوبی دارای دو عدد گیج ورودی و خروجی می باشد .

رگلاتور پزشکی مانومتر دار

در صورتی که رگلاتور پزشکی مانومتر دار هم مد نظر شما باشد ، با برند معتبر ترک قابل ارایه می باشد . همان طور که می دانید رگلاتور پزشکی برای گاز دی اکسید کربن به دلیل سرد بودن نیاز به گرمکن دارد. رگلاتور پزشکی هرکولس سری 901-15FL-MR دارای فلومتر می باشد . مشخصات این رگلاتور پزشکی هرکولس با فشار ورودی 4500 PSI و مقدار فلو رگلاتور پزشکی هرکولس 0تا 15 لیتر بر دقیقه و مدل کانکشن رگلاتور پزشکی هرکولسCGA 992  برای اکسیژن و هوا طراحی شده است .

رگلاتور پزشکی هرکولس در سری 101-25FL-CO دارای فلومتر می باشد و مناسب گاز دی اکسید کربن  با مشخصات 0 تا 25 لیتر بر دقیقه فلو رگلاتور پزشکی ، فشار ورودی تا 250 بار ، فشار خروجی رگلاتور پزشکی تا 3.5 بار و مدل کانکشن CGA 320  طراحی شده است .

رگلاتور پزشکی تک مرحله ای و رگلاتور پزشکی دو مرحله ای

رگلاتور پزشکی تک مرحله ای هرکولس ، هریس و درااستار کره جنوبی  با گارانتی موجود می باشد .  رگلاتور پزشکی دو مرحله ای دراستار کره جنوبی از جنس برنجی با روکش کروم و نیز از جنس استیل  به صورت سر سیلندری و بین خطی ، تک گیج و دو گیج به فروش می رسد . مزیت رگلاتور پزشکی گاز سازان ایمنی ، راحتی نصب ، گارانتی و همراهمی با مشتری برای خدمات پس از فروش می باشد

Scroll to Top