رگلاتور استاندارد

رگلاتور استاندارد

رگلاتور استاندارد برای کار بر روی سیلندر گاز و کپسول گاز ، استفاده در خطوط انتقال گاز اهمیت بالایی دارد. سیستم های تحت فشار حساسیت خاص خود را دارد و مساله انفجار و نشت در آن ها از ساده ترین و خطرناک ترین مواردی است که در صورت عدم استفاده از رگلاتور استاندارد با جان افراد سر و کار دارد . مورد دیگر در انتخاب رگلاتور استاندارد در صورتی نشتی به فرض اینکه انفجار نباشد ،خطر گاز های سمی و آتشزا را بهمراه دارد. در موا ردی که از رگلاتور برای مصارف پزشکی استفاده می گردد نیز داشتن استاندارد مهم است .

رگلاتوراستاندارد پزشکی

رگلاتور استاندارد پزشکی برای گاز های اکسیژن و دی اکسید کربن  که موارد مصرف بالایی را در پزشکی و بیمارستان دارد و از نوع فلومتر دار برای رگلاتور اکسیژن و چه بدون فلومتر ، استاندراد بودن رگلاتور اهمیت دارد. دستگاه انکوباتور دقت و حساسیت رگلاتور اهمیت بالایی دارد .

انتخاب رگلاتور استاندارد

رگلاتور استاندارد  دارای سرتیفیکت و گزارش تست – تست ریپورت طبق ایزو و استاندارد بین المللی می باشد .رگلاتور استاندارد هرکولس آلمان دارای تمامی مدارک فوق می باشد . البته باید توجه داشته باشید که خرید رگلاتور هرکولس آلمانی را انجام دهید نه از ساخت چین . رگلاتور استاندراد دیگر برند دراستار کره جنوبی می باشد که دارای مدل سرسیلندری و بین خطی می باشد و بازه فشار  ورودی و خروجی متفاوتی را برای کاربر موقع استفاده فراهم می کند . تمامی رگلاتور های گازسازان  دارای گواهی تست و سرتیفیکت ، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . مشاوره رایگان یکی از خدمات گازسازان برای مشتری جهت انتخاب رگلاتور مناسب  نیاز کاربر و رگلاتور استاندارد می باشد .

Scroll to Top