فروش رگلاتور

فروش رگلاتور

فروش رگلاتور آلمانی از برند هرکولس و زینسر، فروش رگلاتور درااستار کره ای ،فروش رگلاتور آمریکایی ، فروش رگلاتور اروپایی با برند های معتبر ، همراه سرتیفیکیت و گواهی کالیبراسیون را گاز سازان انجام می دهد . فروش رگلاتور و فروش مانومتر در سطح صنعتی که مصارف بالا می باشد به صورت عمده انجام می شود . کارشناسان فنی گاز سازان با مشاوره شما را در انتخاب بهترین رگلاتور با توجه به کاربرد و شرایط استفاده همراهی می کنند . فروش رگلاتور آزمایشگاهی دقیق ، فروش رگلاتور دبی بالا ، رگلاتور فشار بالا برای رنجی وسیعی میباشد . فروش رگلاتور اکسیژن ، فروش مانومتر اکسیژن ، فروش رگلاتور استیلن ، فروش مانومتر استیلن ، فروش رگلاتور هیدروژن ، فروش مانومتر هیدروژن ، فروش رگلاتور هلیوم ، فروش مانومتر هلیوم ، فروش رگلاتور نیتروژن ، فروش مانومتر نیتروژن با قیمت مناسب همراه اطلاعات فنی و نصب در محل در صورت نیاز توسط گازسازان انجام می شود

فروش رگلاتور آلمانی

گازسازان فروش رگلاتور گاز آلمانی از برند زینسر آلمان و هرکولس آلمان اصل را انجام می دهد . گازسازان واردات  و فروش رگلاتور اکسیژن هرکولس، فروش رگلاتور دی اکسید کربن هرکولس، فروش رگلاتور استیلن هرکولس، فروش رگلاتور نیتروژن هرکولس، فروش رگلاتور اکسیژن هرکولس، فروش رگلاتور هلیوم هرکولس فروش رگلاتور آرگون هرکولس و ، فروش رگلاتور هیدروژن هرکولس برای سر سیلندر و کپسول گاز برای مصرف در صنعت، پزشکی و بیمارستان  را دارد. فروش رگلاتور هرکولس برنجی با طراحی : اندازه ¼ اینچ برای ورودی 200 بار کپسول گاز و خروجی تا 20 بار . فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز O2 با شماره1001 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز CO2 با شماره1201 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز C2H2 با شماره1101 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز Ar با شماره1201 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز N2 با شماره1301 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز He با شماره1466 CK، فروش رگلاتور هرکولس آلمان برای گاز H2 با شماره1602 CK

فروش رگلاتور درااستار کره جنوبی

گازسازان واردات رگلاتور گاز درااستار کره جنوبی و فروش رگلاتور گاز درااستار برای مصارف صنعتی و آزمایشگاهی می باشد . فروش رگلاتور گاز سری 072 در دو مدل استیل و برنجی ، فروش رگلاتور بین خطی درااستار، فروش رگلاتور 1 اینچ درااستار، فروش رگلاتور گاز درااستار سایز 2 اینچ ،فروش رگلاتور دبی بالا درااستار،فروش رگلاتور فلو بالا ، فروش رگلاتور فشار بالا،فروش رگلاتور دو مرحله ای درااستار، فروش رگلاتور تک مرحله ای درااستار،فروش رگلاتور هستلوی ، فروش رگلاتور دو گیج همراه با گیج استیل درااستار، فروش رگلاتور آمونیاک، فروش رگلاتور برای گازهای خورنده از جنس استیل با برند درااستار ، فروش رگلاتور آب ، فروش رگلاتور بخارآب ، فروش رگلاتور با دقت بالا در گازسازان انجام می گیرد . نصب و خدمات پس از فروش رگلاتور از دیگر مزایای گازسازان میباشد.

فروش رگلاتور اروپایی

گاز سازان فروش رگلاتور گاز اروپایی و واردات رگولاتور گاز اروپایی با برندهای معروف و معتبر مانند فروش رگلاتور هرکولس را انجام می دهد . فروش رگلاتور تسکام و واردات رگلاتور تسکام طبق درخواست مشتری انجام می گیرد . فروش رگلاتور استنلس استیل تسکام برای مصارف آزمایشگاهی و کالیبراسیون همراه گیج رگلاتور و اتصالات در بهترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد . فروش رگلاتور از کالگز برای سیلندر های گاز کالیبراسیون تک گیج همراه گاز کالیبراسیون را گاز سازان انجام می دهد .فروش رگلاتور کسولد ترک آزمایشگاهی و صنعتی ، فروش رگلاتور گلور تک مرحله ای از جنس برنجی برای سر سیلندر گاز با توجه به نوع گاز و فشار خروجی مورد نیاز به مشتری پیشنهاد می دهیم .

فروش رگلاتور

فروش رگلاتور در گازسازان با توجه به المانهایی مانند سایز رگولاتور، فشار ورودی، فشار خروجی، تعداد گیج رگولاتور، محل نصب رگلاتور گاز، دبی مورد نظر، فلو مورد نیاز خط، جنس بدنه رگلاتور، هستلوی بودن رگلاتور گاز، نوع گاز مصرفی و میزان دقت رگولاتور گاز به اپراتور تحویل داده می شود . فروش رگلاتور در گازسازان همراه مشاور رایگان جهت نصب و راه اندازی رگلاتور و آموزش اپراتور خط جهت کار با رگولاتور گاز می باشد .فروش مانومتر گاز برای مصرف در صنعت برای سیلندر های اکسیژن ، گاز استیلن ، گاز دی اکسید کربن برای خدمات جوش و برش همراه با اتصالات مربوطه و سرپیک جوش و برش  زینسر آلمان و هریس درگازسازان از خدمات ما به مشتریان می باشد .در انتخاب رگلاتور مناسب باید اندازه رگلاتور را بدانید که از1/4  اینچ تا2 اینچ در دسته رگلاتور های گازسازان میباشد. رگلاتور از لحاظ اینکه گاز مصرفی آن خورنده است یا نه باید استنلس استیل انتخاب گردد ، گاز سازان رگلاتور برنجی ساده و نیز رگلاتور برنجی با روکش کروم نیز دارد .رگلاتور برای سرسیلندر گاز مصرف گردد یا اینکه برای بین خط خریداری گردد اتصال مربوط به خود را دارد و رهنام رگلاتور بین خطی شناخته می شود .فشار ورودی و فشار خروجی گاز نیز اهمیت دارد و در نهایت جایی که دبی یا فلو رگلاتور برای شما مهم است این هم آیتمی برای انتخاب رگلاتور می باشد.

Scroll to Top