قیمت مانومتر

قیمت مانومتر

قیمت مانومتر با معیارو مدل انتخابی متفاوت می باشد، بر اساس آنچه مشتری برای مانومتر گاز انتخاب می کند و ویژگی هایی که دارد  . به عنوان مثال برای گاز خورنده است ، گاز غیر خورنده ، گاز آتشزا یا گاز اکسید کننده جنس مانومتر گاز متفاوت از جنس برنج یا استیل می باشد . اندازه مانومتر گاز در قیمت مانومتر گاز تاثیر دارد که اندازه از ¼ تا 2 اینچ برای مشتری طراحی و به فروش می رسد .فشار ورودی رگلاتور گاز و فشار خروجی مورد نظر رگولاتور بر اساس نیاز مشتری می باشد . قیمت مانومتر با تمامی این ایتمها سنجیده می شود.

قیمت فروش مانومتر

قیمت مانومتر بر حس برند رگلاتور هم متفاوت ، برند هرکولس آلمان ، دراستار کره جنوبی یا شاید مانومتر های چینی در بازار رنج قیمت متفاوتی را برای خرید در اختیار شما برای خرید قرار می دهد.در انتخاب مانومتر با توجه به کاتالوگ تعداد پورت مانومتر گاز را مد نظر قرار دهید ، ایا مانومتر بین خطی است یا سر سیلندری .

قیمت فروش مانومتر گاز

مانومتر گاز دو مرحله ای و مانومتر گاز تک مرحله ای ، دبی مانومتر گاز ، دمای کاز مانومتر گاز و اپشن ها و دیگر آیتم های مانومتر گاز در قیمت خرید مانومتر تاثیر گذار می باشد .

قیمت مانومترهرکولس

قیمت مانومترهرکولس آلمانی براساس استیل یا برنجی بودن جنس مانومتر متفاوت است. در صورتی که مانومتر گاز قرار است در بین خط نصب گردد باید در انتخاب مانومتر کانکشن های مربوطه برای نصب در محل در نظر گرفته شود و یا اگر برای نصب سر سیلندر گاز قرار است مانومتر را انتخاب نمایید ، باید با توجه به ولو و شیر کپسول گاز کانکشن مانومتر خریداری شو د .ممکن است شما برای انتخاب مانومتر که قرار است در خط نصب گردد تعداد گیج مانومتر و تعداد پورت های مانومتر را نیز مد نظر قرار دهید. شروع قیمت فروش مانومتر هرکولس از 4 میلیون و پانصد هزار تومان می باشد .

قیمت مانومتر درااستار

در صورتی که شما نیاز به خرید مانومتر آزمایشگاهی دارید ، قیمت مانومتر درااستار برای جنس برنجی رگولاتور از هشتصد هزار ريال شروع می شود . این قیمت مانومتر برای رگولاتور کره ای اصل می باشد نه ساخت چین .این قیمت مانومتر برنجی درااستار برای مانومتر گاز های صنعتی با دو عدد گیج ورودی، راهنمای استفاده از مانومتر،گارانتی مانومتر و اتصالات مورد نیاز برای سیلندر های ایرانی یا کپسول گاز چینی برای تنظیم فشار گاز از 200 بار تا 10 بار می باشد . قیمت مانومتر درااستار در برخی از مدل ها به 5 میلیون تومان هم می رسد . در صورتی که شما قیمت مانومتر درااستار را با قیمت مانومتر صنعتی ساخت چین در بازار مقایسه نمایید باتوجه به کیفیت و گارانتی کالا با اطمینان مانومتر درااستار اصل را خرید می نمایید.

قیمت مانومترآزمایشگاهی

قیمت مانومتر آزمایشگاهی با قیمت مانومتر صنعتی به طور حتم متفاوت می باشد . حتی قیمت مانومتر آزمایشگاهی برنجی با قیمت مانومتر صنعتی برنجی متفاوت می باشد. قیمت مانومتر آزمایشگاهی با توجه به جنس مانومتر برنجی  یا استیل، تک گیج بودن یا دو گیج بودن، تک مرحله ای یا دو مرحله ای بودن رگولاتور، دبی بالا و فلو متفاوت می باشد . قیمت مانومتر آزمایشگاهی درااستار کره از محدوده هشتصد هزار تومان شروع می شود و با توجه به نوع انتخاب مانومتر و سایز رگولاتور تا پنج میلیون تومان هم می رسد.در خصوص قیمت مانومتر آزمایشگاهی اگر هستولی باشد باز هم قیمت تغییر می کند و حتی برخی از مدل رگولاتور آزمایشگاهی نیاز به سفارش گذاری برای تحویل به مشتری دارد .

Scroll to Top