مانومتر گاز دی اکسید کربن

مانومتر گاز دی اکسید کربن

برای سر سیلندر گاز دی اکسید کربن از مانومتر گاز دی اکسید کربن با کانکشن مربوطه و فشار ورودی مشخص می توانید استفاده کنید. گاز دی اکسید کرین گاز غیر آتش زا، بی رنگ و بی بو میباشد و در سیلندر های با شیر از نوع سوپاپ دار پر می شود ، از جمله مانومتر گاز دی اکسید کربن موجود :

هرکولس مانومتر گاز دی اکسید کربن

مانومتر گاز دی اکسید کربن درااستار

فشارشکن  دی اکسید کربن هرکولس

مانومتر گاز دی اکسید کربن ویکتور

مانومتر گاز دی اکسید کربن ویگور

مانومتر دی اکسید کربن هریس

مانومتر دی اکسید کربن زینسر چین

مانومتر گاز دی اکسید کربن زینسر

مانومتر گاز دی اکسید کربن کسولد

مانومتر  دی اکسید کربن GO

مانومتر دی اکسید کربن موریس

مانومتر دی اکسید کربن چینی

مانومتر  دی اکسید کربن آلمانی

مانومتر دی اکسید کربن کره جنوبی

مانومتر دی اکسید کربن جی سی

کاربرد مانومتر گاز دی اکسید کربن

مانومتر گاز دی اکسید کربن برای صنایع سرد کنندگی ، صنایع غذایی از جمله تولید نوشابه های گاز دار، صنعت ریخته گری و برای اطفاء حریق استفاده می گردد . در صنعت کنسرو سازی نیز این گاز استفاده میشود و . مانومتر گاز دی اکسید کربن مورد مصرف می باشد.

مانومتر گاز دی اکسید کربن هرکولس

مشخصات مانومتر گاز دی اکسید کربن هرکولس  با مشخصات اتصال سیلندر  دی اکسید کربن با مشخصات W21,8* 1/14" G ¼” ، مانومتر گاز دی اکسید کربن در حال استاندارد راستگرد می باشد . فشار ورودی مانومتر دی اکسید کربن هرکولس روی  300 بار می باشد وگیج مانومتر دی اکسید کربن هرکولس  تا 200 بار می باشد . فشار خروجی مانومتر گاز دی اکسید کربن هرکولس  روی 10 بار می باشد و میدانید که گیج آن روی 15 بار مدرج شده است . مانومتر گاز دی اکسید کربن هرکولس خروجی بر اساس لیتر بر دقیقه نیز دارد که برای گاز دی اکسید کربن ، رگلاتور هرکولس 32 لیتر بر دقیقه را برای شما فرا مانومتر دی اکسید کربن هرکولس با این مشخصات را با سریال CK1201   شناسایی می گردد . نمونه عکس رگلاتور و فشار شکن دی اکسید کربن آلمانی هرکولس به شکل زیر می باشد .

مانومتر گاز دی اکسید کربن هریس

مانومتر گاز دی اکسید کربن هریس برای استفاده در صنعت و سر سیلندر گاز دی اکسید کربن طراحی شده است . مانومتر گاز دی اکسید کربن برند هریس که در اصل آمریکایی است ولی در چین ساخته می شود . برند هریس شناخته شده در صنعت جوش و برش می باشد . مانومتر گاز دی اکسید کربن هریس برای سایز ¼ طراحی شده و برای سر کپسول گاز دی اکسید کربن مناسب می باشد. مانومتر گاز دی اکسید کربن رزوه  های طراحی شده است که کاهش نشتی را داشته باشد . مانومتر گاز دی اکسید کربن از جنس برنجی می باشد و همراه گیج ورود و خروجی به شما تحویل می گردد . مانومتر گاز دی اکسید کربن در طراحی ساده و سبک ، ضد ضربه و خوردگی ، قابل تنظیم با کاربری راحت ، قابل حمل با آموزش وخدمات رایگان می باشد

مانومتر گاز دی اکسید کربن دراستار کره جنوبی :

مانومتر گاز دی اکسید کربن کره جنوبی  با نام دراستار کره جنوبی از دیگر رگلاتور های استانداری می باشد که قابل استفاده در صنعت است . مانومتر گاز دی اکسید کربن دراستار  در سری 072 برای این گاز پیشنهاد می شود . مانومتر گاز دی اکسید کربن دراستار کره جنوبی برای فشار ورودی 35 بار نیز طراحی شده است و شما با انتخاب  خروجی 2 بار می توانید مانومتر گاز دی اکسید کربن دراستار کره جنوبی را انتخاب کنید . استاندارد خروجی رگلاتور درا استار برای بار می باشد . اطلاعات کامل در خصوص مانومتر گاز دی اکسید کربن درااستار کره جنوبی و مزیت رقابتی آن می توانید این صفحه را مطالعه نمایید .

Scroll to Top