مانومتر گاز

مانومتر گاز

مانومتر گاز به اسم ها رگلاتور گاز ، ریگولاتور گاز ، فشار شکن گاز و فلومتر گاز نیز در بازار خرید و فروش می شود. مانومتر گاز  برای سر سیلندر گاز و کپسول گاز و یا اینکه در بین خطوط انتقال گاز مورد مصرف قرار می گیرد تا به وسیله آن بتوان فشار گاز داخل مخزن یا خط را پایین آورد و به حد مطلوب و مناسب مصرفی رساند .

انتخاب مانومتر گاز

انتخاب مانومتر گاز بستگی به نوع گاز ممکن است از نوع برنجی یا استنلس استیل باشد که برای گاز خورنده الزاما باید مانومتر گاز انتخابی استنلس استیل باشد تا در برابر خورندگی مقاوم باشد . آیتم بعدی برای انتخاب مانومتر گاز سایز رگلاتور می باشد که برای سیلندر گاز از رگلاتور ¼ اینچ می باشد و طبق استاندارد است ولی مدل شیر سیلندر که توپیچ یا رو پیچ بودن مهم است برای اتصال به مانومتر گاز می باشد . مانومتر گاز سر کپسول گاز دارای دوتا گیج می باشد که فشار ورودی مخزن گاز و فشار خروجی برای خط را به شما نمایش می دهد. مانومتر های بین خطی به صورت استاندارد تک گیج می باشد و به طور معمول فشار خروجی را نشا ن می دهد .

مانومتر گاز پیشنهاد

مانومتر گاز پیشنهادی گاز سازان برای مشتری از برند مانومتر گاز هرکولس آلمان اصلی و مانومتر گاز درااستار کره ای اصل می باشد . مزیت این دو رگلاتور داشتن سرتیفیکیت برای مانومتر ،گواهی کالیبره مانومتر گاز ، خدمات پس از فروش برای مانومتر گاز ،گارانتی مانومتر گاز خریداری شده می باشد .اطلاعات کامل تر برای مانومتر گاز هرکولس  و مانومتر گاز دراستار را می توا نید در این صفحات دنبال کنید

Scroll to Top