رگلاتور ترک، مانومتر ترک، رگولاتور ترک

رگلاتور ترک

رگلاتور ترک ساخت کشور ترکیه می باشد که در صنعت جوش و برش و ساخت رگلاتور ترک و مانومتر ترک پیشرفت خوبی داشته است . رگلاتور ترک برنجی ، رگلاتور ترک استیل ، مانومتر ترک استنلس استیل  که برای سر سیلندر گاز و نیز بین خط طراحی شده است از محصولات ترک موجود در بازار می باشد .

طراحی رگلاتور ترک

رگلاتور ترک با کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می رسد . رگلاتور ترک برای گاز خورنده، رگلاتور ترک برای گاز خنثی، رگلاتور ترک مصرفی  گاز آتشزا، رگلاتور ترک جهت گاز سمی و رگلاتور ترک گاز اکسید کننده طراحی شده است . مانومتر ترک دارای رنج وسیعی از کابردها مانند  رگلاتور ترک دبی بالا ، رگلاتور ترک گاز آزمایشگاهی، رگلاتور ترک گاز فوق خالص با درجه خلوص ۹۹.۹۹۹و ۹۹.۹۹۹۹ می باشد و برای فشار ورودی و فشار خروجی متفاوت ر رگلاتور ترک  طراحی شده است .

رگلاتور ترک موجود

رگلاتور ترک  موجود در بازار ایران از جمله رگلاتور ازسوی ترک و رگلاتور کسولد ترک در خصوص رنج ورودی و رنج خروجی رگلاتور و نیز جنس رگلاتور ترک  محدودیت انتخاب دارد .اکثر رگلاتور ترک موجود در بازار از جنس برنج هستن و سایز رگلاتور ترک برای سر کپسول گاز و سیلندر گاز یعنی همان ¼ می باشد . این رگلاتور ترک دارای دو عدد گیج ، جهت گیج نشان دهنده فشار ورودی و یکی جهت نشان دهنده فشار خروجی همراه اتصالات مربوطه به فروش می رسد .

مصارف رگلاتور ترک

رگلاتور ترک برنجی برای گاز های اکسیژن ، نیتروژن ، ازت ، دی اکسید کربن ، گاز ترکیبی ، هوا ، ایر ، زیرو ایر ، بوتان ، پروپان  که گاز حالت خورندگی نداشته باشد مورد مصرف می باشد ولی در صورتی که گاز خورنده باشد باید از رگلاتور ترک استیل  یا رگلاتوراستیل استفاده گردد . موقع انتخاب رگلاتور ترک به نوع چپ گرد و راست گرد بودن شیرهای سیلندر هم توجه داشته باشید.رگولاتور ترک در گاز سازان با گارانتی و خدمات پس از فروش تحویل مشتری می گردد .

برند رگلاتور ترک

فروش رگلاتور ترک در گاز سازان با دو برند زیر انجام میگیرد.رگلاتور ساخت ترکیه در صورت اصل بودن با برخی از رگلاتور های اروپایی نیز رقابت می کند . برندهای متفاوتی از رگلاتور ترک وجود دارد که بنا به کاربرد و استفاده آن متفاوت می باشد.کارشناسان ما با توجه به نیاز مشتری رگلاتور ترک را پیشنهاد می دهند. انتحاب مشتری برای رگلاتور بر اساس کیفیت رگلاتور ، کاربرد رگلاتور ، قیمت رگلاتور و خدمات پس از فروش رگلاتور می باشد .

رگلاتور کسولد موجود و دسته بندی آن از نظر فشار ورودی و خروجی به شرح زیر میباشد:

رگلاتور کسولد برنجی ¼ برای سر سیلندر گاز تا فشار ورودی 200 بار و رنج فشار خروجی 10 بار، رگولاتور تک مرحله ای، فشار خروجی 20 ،50 ، 100 ، 150 و 200 بار رگلاتور تک مرحله ای فشار بالا

دسته بندی رگلاتور ازسوی ترک از نظر فشار ورودی و خروجی به شرح زیر میباشد:

رگلاتور ازسوی برنجی ¼ برای مصرف کپسول گاز تا فشار ورودی 200 بار و رنج فشار خروجی 10 بار ، مانومتر فلومتر دار ازسوی ترک .

Related Products

رگولاتور کسولد ، رگلاتور کسولد ، رگولاتور گاز kasweld

رگولاتور کسولد فروش رگلاتور کسولد ترک برنجی برای سرسیلندر گاز و کپسول گاز جهت فشار ورودی 200 بار و خروجی قابل تنظیم انجام می گیرد .رگولاتور کسولد در شرکت کسولد و

رگلاتور ازسوی، رگولاتور ازسوی، رگلاتور گاز ozsoy

رگلاتورازسوی OZSOY رگلاتور ازسوی ترک با کیفیتی عالی و عملکردی دقیق برای گاز های خورنده، گاز خنثی، گاز آتشزا، گاز سمی و گاز اکسید کننده  برای بازار مصرف طراحی

Scroll to Top