قیمت رگلاتور

قیمت رگلاتور

قیمت رگلاتورگاز بر اساس معیار های زیر متغیر می باشد، بر اساس آنچه مشتری برای رگلاتور گاز انتخاب می کند  قیمت رگلاتور گاز تغییر می کند  :

نوع گاز : گاز خورنده ، گاز غیر خورنده ، گاز آتشزا ، گاز اکسید کننده

اندازه رگلاتور گاز : 1/4 اینچ ، 1/2 اینچ ، 3/4 اینچ ، 1 اینچ ، 2 اینچ

جنس رگلاتور : برنج ، استیل ، استنلس استیل

جنس دیافراگم :هستلوی

فشار ورودی رگلاتور گاز

فشار خروجی رگلاتور گاز

تعداد پورت رگلاتور گاز

پانلی بودن رگلاتور گاز یا سر سیلندری بودن رگلاتور گاز

رگلاتور گاز دو مرحله ای

رگلاتور گاز تک مرحله ای

دبی رگلاتور گاز

دمای کاری رگلاتور گاز

امکان خود تخلیه بودن رگلاتور گاز با شیر رگلاتور گاز

کشور سازنده رگلاتور گاز

تمامی ایتم های ذکر شده به خصوص اصل بودن کالا در قیمت رگلاتور گاز تاثیر گذار است .

قیمت رگلاتور

هرکولس برنجی

قیمت رگلاتورهرکولس آلمانی براساس استیل یا برنجی بودن جنس رگلاتور متفاوت است . قیمت رگلاتورهرکولس استیل گاز باید توجه داشت که رگلاتور گاز برای چه محیطی و چه شرایطی قرار است نصب شود ، در محیط های خورنده و اسیدی انتخاب رگلاتور می بایست حتما استنلس استیل باشد تا در محیط دچار زنگ زدگی و خوردگی نگردد . در صورتی که رگلاتور گاز قرار است در بین خط نصب گردد باید در انتخاب رگلاتور کانکشن های مربوطه برای نصب در محل در نظر گرفته شود و یا اگر برای نصب سر سیلندر گاز قرار است رگلاتور را انتخاب نمایید ، باید با توجه به ولو و شیر کپسول گاز کانکشن رگلاتور خریداری شو د .ممکن است شما برای انتخاب رگلاتور که قرار است در خط نصب گردد تعداد گیج رگلاتور و تعداد پورت های رگلاتور را نیز مد نظر قرار دهید.

قیمت رگلاتور

محدوده قیمت هرکولس ، در صورتی که شما نیاز به خرید رگلاتور هرکولس دارید ، قیمت رگلاتور هرکولس برای جنس برنجی رگولاتور از سیصد هزار تومان شروع می شود . این قیمت رگلاتور برای رگولاتور آلمانی اصل می باشد نه ساخت چین .این قیمت رگلاتور برنجی هرکولس آلمان برای رگلاتور گاز های صنعتی با دو عدد گیج ورودی، راهنمای استفاده از رگلاتور،گارانتی رگلاتور و اتصالات مورد نیاز برای سیلندر های ایرانی یا کپسول گاز چینی برای تنظیم فشار گاز از 200 بار تا 10 بار می باشد . قیمت رگلاتور هرکولس در برخی از مدل ها به ششصد هزار تومان هم می رسد . در صورتی که شما قیمت رگلاتور هرکولس اصل آلمان را با قیمت رگلاتور صنعتی ساخت چین در بازار مقایسه نمایید باتوجه به کیفیت و گارانتی کالا با اطمینان رگلاتور هرکولس آلمان را خرید می نما

قیمت رگلاتور

آزمایشگاهی

قیمت رگلاتور آزمایشگاهی با قیمت رگلاتور صنعتی به طور حتم متفاوت می باشد . حتی قیمت رگلاتور آزمایشگاهی برنجی با قیمت رگلاتور صنعتی برنجی متفاوت می باشد. قیمت رگلاتور آزمایشگاهی با توجه به جنس رگلاتور برنجی  یا استیل، تک گیج بودن یا دو گیج بودن، تک مرحله ای یا دو مرحله ای بودن رگولاتور، دبی بالا و فلو متفاوت می باشد . قیمت رگلاتور آزمایشگاهی درااستار کره از محدوده هشتصد هزار تومان شروع می شود و با توجه به نوع انتخاب رگلاتور و سایز رگولاتور تا پنج میلیون تومان هم می رسد.در خصوص قیمت رگلاتور آزمایشگاهی اگر هستولی باشد باز هم قیمت تغییر می کند و حتی برخی از مدل رگولاتور آزمایشگاهی نیاز به سفارش گذاری برای تحویل به مشتری دارد .

Scroll to Top